Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen rettegek attól, hogy fiam lesz?

Figyelt kérdés

Ha tudám biztosra, hogy lány lesz, bevallálnám most azonnal, arra nagyon vágyom. De fiúra nem. Soha nem is vágytam. Igen, tudom, aranyosak, édesek a fiúk is, van nekem is unokaöcsém akit imádok, meg a csoportomban is szeretem a fiúkat is(ovónéni vagyok, lehet pont ez a baj, túl sok kijutott nekem a rosszcsont fiúkból), de össze se lehet hasonlítani a lányokkal. Egyszerűen nem akarok fiút. És egy kislányt mindenképp. rettegek, hogy fiú lesz, aztán bevállalok majd még egyet, hogy legyen egy kislány is, és lehet végül 2-3 fiúval maradok. Nem tudom lekötni őket, ők se engem. Tudom, hogy az a fontos, hogy egészséges és bolodg legyen, de akkor se tudom leküzdeni ezt a gondolatot. És bárkinek mondom a családomban csak rámpirít, hogy hogy mondhatok ilyet, teljesen mindegy a neme, csak egészséges legyen. De sajnos nem tudok így érezni, annyira vágyom egy kislányra.

Volt közületek is valaki így? Hogy lehet megbékélni ezzel a gondolattal?


2012. máj. 29. 07:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkiben van egy olyan érzés,hogy egy bizonyos nemet szeretne.Mindenkiben megvan a vágy,hogy kislány vagy kisfiú.Persze van aki titkolja,van akinek kevésbé ilyen mélyek az érzései neked,de én eddig nem ismerek olyan embert,akinek tényleg tök mindegy.Én hasonlóan voltam,mint te csak fordítva,kisfiút akartam mindenáron.Amikor mondta a doki,hogy inkább rózsaszínben gondolkodjunk,sokkot kaptam.Majdnem legurultam az ágyról.2 nap kellett,hogy feldolgozzam.Ma már 2,5 éves,ezer fiúért sem adnám,jön a kis tesó és őt is lánynak akartam,szerencsére ő is kislány.Nagyon szégyellem magam,hogy így éreztem,amikor uh-n azt mondták kislány.Hidd el egy gyereknél nincs csodálatosabb dolog a földön,akár fiú,akár lány,de ezt addig ameddig terhes nem leszel úgysem fogod megtudni.
2012. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer már nagyon lehurrogtak itt egy hasonló kérdésnél, mert azt írtam, hogy sajnálom, hogy fiam van. Én is mindenáron kislányt szerettem volna, 2 napig tiszta depis voltam mikor mondták, hogy kukija van...

Megszületett és tényleg úgy éreztem tök mindegy, mert imádom-szeretem, stb. Aztán elfiúsodott!! Tényleg dúl benne a tesztoszteron, tipikus kis rosszcsont. És emiatt sokszor eszembe jut, hogy jobb lenne ha lány lenne (na most gondolja mindenki, hogy nem vagyok normális, de nem érdekel, nem fogom kezeltetni magam).

Közben született egy kislányom is, aki most másfél éves és látom, hogy kezd ő is rosszalkodni. Lehet, hogy pont olyan kis gézengúz lesz mint a bátyja és akkor rájövök, hogy abszolút nem a NEMtől függ az ilyesmi, de egyeslőre úgy érzem "jobban kijövök" a kis csajjal. A fiam 3,5 éves és még mindig nem tanultam meg hogyan kell fiús dolgokat játszani. Agyamra a meg a kukásautózás és tűzoltózás... Persze társasjátékozáshoz sincs türelme. Na mindegy, bocs, elkalandoztam.

Szóval én nagyon megértelek, és drukkolok, hogy lányod legyen egyszer.

2012. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
44%
Talán az nyilvánul meg a rosszalkodásában tudatalatt, hogy érzi, nem szereted eléggé...
2012. máj. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon gondold meg hogy teherbe ess.En ugyanigy voltam, vagyok, mint Te hogy rettegtem mindig attol hogy nehogy fiu legyen es valora valt a felelmem.fiu lesz.mar reg tudom, 18. heti uh ota es azota depresszios vagyok, egyaltalan nem akarom a gyereket, nem tudom feldolgozni azt sem tudom mi lesz a szules utan, ami mar csak egy honap.
2012. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17%
Utolsónak mondom, hogy szerintem kérj segítséget pszichológustól.Ez így már nem tekinthető szerintem teljesen normálisnak.Hogy csak azért ne szeresd a gyereked, mert fiú.Ha valóban akarod ezt a babát, akkor segítségre van szükséged, minél hamarabb.
2012. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
57%
24-es borzasztó amiket írtál, hogy nem is akarod már a gyereket, mert fiú...a te húsod, véred, te akartál gyermeket, szegényke nem tehet arról, milyen a neme ne büntesd, láttam már tündéri aranyos fiúgyereket és fordítva. Szerintem is menj pszichológushoz, sokat fog segíteni!
2012. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 icso bogcy válasza:
0%
ilyennek nem való gyermek! neki megadatik hogy lehessen és válogatna. és azok akiknek nem lehet meg mindent megadnának s mind1 lenne a nemük . olyankor már persze dédelgetnéd igaz? ha fiad lesz , és ezt megtudná nem szeretne téged. vetesd el add be az árva házba. én 3 at akarok fiúkat akarok vagy 3 kis fiut vagy 2fiu lány vagy 2 lány 1 fiu . nem is tudom mit kezdenék 3 lánnyal .. valahogy mindig is szerettem a kis fius dogokat.
2015. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
húú, 3 év eltelt a kérdés óta... Még nincs gyerekem, féléve próbálkozunk. Mostmár örülnék fiúnak is, de még mindig a kislányok a szivem csücskei :)
2015. júl. 9. 06:46
 29/35 icso bogcy válasza:
0%
ha elvetetted akkor szerintem nem is lehet majd neked mert elvetetéskor a méhfal és a méhszáj sérül kaparáskor
2015. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
icso bogcy te egy akkora kretén vagy, már ne is haragudj. A kérdező eleve nem is volt terhes, amikor kiírta a kérdést, de látom, te nem tudsz olvasni. És az is baromság, hogy abortusz után nem lehet gyereke valakinek. Megesik, igen, de ritkán, egyáltalán nem törvényszerű.
2015. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!