Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek? Pedig annyira...

Miért félek? Pedig annyira küzdök ellene.41 éves nő vagyok, és sajnos nem tudok munkába sem állni mert egyszerüen rettegek az emberektöl a helyzettöl. Ez kb fél éve

Figyelt kérdés
voltam orvosnál de ő csak 0.25mg frontint irt fel 3xfelet.de semmit nem érzek hogy jobb lenne
2011. nov. 10. 10:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzá tenni,hogy ez elött én dolgoztam 14 évig gyárban és ilyen jellegü problémám soha nem volt és nem is tudom mit csináljak.Segitsen valaki nekem ebben kérem....
2011. nov. 10. 10:35
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam is a helyzet... annyi különbséggel, hogy én emiatt a szorongásos félelmeim miatt 26 éves létemre nem tudtam még elmenni dolgozni...... :( itthon ülök a 4 fal között évek óta...nem járok sehova, nincsenek barátaim... a férjem tartja bennem még az életet.. a doki nekem is frontint írt föl, de ez egy nagy hülyeség...semmit nem ér, csak letompít, úgyhogy én nem is szedem. fogalmam sincs mit kéne csinálnom, hogy végre élhessek...
2011. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a 23 éves fiammal élek eggyüt aki teljesen ellen lett mivel azt mondja ilyen nincs még a mesébe sem.Nagyon sokat ordit velem hogy milyen gyenge semmire való vagyok ettöl meg még szarabbul érzem magam...Ő dolgozik és elege van abbol hogy nekem nincs jövedelmem.jó lenne valami ithoni munka is ami pénzt hoz
2011. nov. 10. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a bezárkózás, vagy otthoni munka a megoldás. Szakembert kell felkeresni. A területileg illetékes pszichiáterhez kell beutalót kérni. Ilyen esetben antidepresszánst szoktak felírni. Nem érdemes szenvedni, mert pár hónap gyógyszerszedés végleg meggyógyíthat. Nálam legalábbis így volt. A Frontin önmagában nem gyógyítja meg az ilyen jellegű betegséget. Csodálkozom, hogy ilyen súlyos tünetre, csak Frontint adott az orvos. Fiatal gyerekeknek meg serdülő kori problémára csak úgy felírják.
2011. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszereket adják, mint a cukrot, legalább majd kezelhetnek gyógyszerfüggőség miatt is. Én még 'csak' nyár eleje óta élek ilyen aszkéta életet, de gyógyszerekkel már négy éve el vagyok látva.Semmi pozitív vagy negatív hatást nem érzek-> szart se ér. Nem jellemző, hogy valaki csak a gyógyszerszedéstől meggyógyuljon.
2011. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Le vagy százalékolva, vagy betegállományban vagy?
2011. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj... Mindenkivel ez van. Csak le kell győzni. Én is vagyok úgy, hogy emberiszonyom van és rettegek kimenni a házból. El kell döntened egyszer, hogy te igenis normális életet akarsz élni. Mert te még nem döntötted el. De ha egyszer elhatározod magad, össze fog jönni. Ki kapcsolod az érzéseidet, és elmész a mekibe dolgozni.:) Vagy valami egyszerűbb helyre. Én nem ítéllek el azért, mert félsz, mert én is ugyanilyen vagyok csak más téren. Szerintem fel kéne keresned egy szakembert, akit érdekel is hogy mi van veled, és így könnyebben megtalálnád a probléma eredetét. Az önbizalmadat kell erősíteni.
2011. nov. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fél éve fennáll a betegséged, és nem volt elég hatásos a Xanax, akkor kérj beutalót pszihiáterhez. Ezek szerint egyedül nem tudod legyőzni a betegséget. Az nem állapot, hogy ennyire másokra legyél utalva. Az a baj, hogy kezelés nélkül rosszabbodhat az állapotod. Minél később kapod meg a megfelelő kezelést annál tovább fog tartani a gyógyszer szedése és a rehabilitáció. Ha már ilyen erős szociális fóbiád van, akkor persze nem tudsz dolgozni menni. Esetleg kérj kórházba beutalót, ott biztosan helyre hoznak. Ne maradj ilyen kiszolgáltatott helyzetben!
2011. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!