Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debreceni állatkertről és a...

Debreceni állatkertről és a nyíregyházi állatkertről írtok véleményeket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyíregyházi vadaspark csodálatos, és hatalmas! :) - sajnos mi a Dunántúlon élünk, fősulira jártam oda, akkor többször is kilátogattunk, s azóta gondolom még fejlődött, egyszer biztosan elviszem a kislányomat, ha picit nagyobbacska lesz, mert ezt látnia kell!
2012. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A debreceni állatkert elég gyatra.. Akkor inkább Nyiregy!
2012. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi vagyok, az állatkert mesés. Egy hatalmas erdőben van az egész és folyamatosan fejlődik. Van már Tarzan-ösvény is. Fél nap, míg körbejárjátok. Rengeteg állat van és nem kis ketrecekbe zsúfolva, hanem szép nagy kifutók vannak. Meg sok büfé, fagyis, bazár, stb. Már sokszor voltam.
2012. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok, a nyíregyi valóban mesés, de szerintem a db-i is nagyon szépen fel van újítva. Ár-érték arányban azonban mégis a nyíregyházit ajánlanám.
2012. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

detto mint az utolsó.ár-érték arányban nyíregyháza a nyerő.mi is debreceniek vagyunk,minden nyáron elmegyünk mindkettőbe,de nyíregyháza veri debrecent.arra figyeljetek,hogy hétvégén és ünnepnapon rengetegen vannak,hatalmas a sor a pénztárnál.mi hétköznap szoktunk menni,már reggel kilencre ott vagyunk,így van parkoló is.később már nehéz parkolni is

a debreceniért nem utaznám át az országot,de mivel itt lakunk,el szoktunk menni.a fiam ezt is élvezi

2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Nyíregyházi nálunk is kedvenc,meseszép a zöld-piramis része is.Visszajárók vagyunk minden évben(Egerből)már icipici babaként is vittük őket(rájuk fogva :D saját örömünkre)Persze most már aktív nézelődők ők is!Csak ajánlani tudom!
2012. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyíregyen a fóka-show is nagyon jó.
2012. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!