Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Válságban van a házasságom?...

Válságban van a házasságom? Többi lent.

Figyelt kérdés

A mai világban ritka "példányok" vagyunk mi a férjemmel, mert én 16, ő 20 éves volt amikor összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, 18 éve. 2 pici gyermekünk van, 2 és 5 évesek. Több hullámvölgyböl kimásztunk már, most épp a közepében vagyunk egy újabbnak.A legnagyobb gond , hogy nem beszélgetünk annyit már, csak élünk, tesszük a dolgunkat nap mint nap, kezdünk teljesen elhidegülni egymástól. A szex is nagyon ritkán van, sajnos lehetőség sincs nagyon rá (gyerekek miatt, vagy mert nem egyedül lakunk, a kicsi még velünk alszik...stb.)Nem tudom mit tegyek, nem szeretném ha ez így menne tovább!!!

Ha valaki volt hasonló helyzetben, vagy van jó ötlete szívesen venném!! Köszönöm!!


2012. ápr. 15. 22:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor abban a helyzetben kell megoldanod amiben vagy.

De tenned kell valamit.

Szerintem egy nő többet tud tenni azért,hogy jobb legyen a házasság.

2012. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha te lennél a férj és férfiként írnád ezt, akkor is azt tanácsolnám (illetve én így cselekednék), amit most fogok írni: hirtelen a semmiből és utolsó erőm, energiáim mozgósítva dupla-tripla adag szeretetbombát indítanék a párom felé. Odabújnék, mikor nem számít rá. Puszit adnék a semmiért is, hiszen ez a kapcsolat elején így működött, csak az élet úgy hozta, hogy már ritkább, vagy annyi sem jut. Ha látom, hogy hazajön, szó nélkül lefekszik aludni, beugranék mellé az ágyba, és megszeretgetném, aztán mennék csinálni a dolgom tovább.

Elméletem szerint ez azért működik, mert: 1)ha tényleg csak elhidegülés van a háttérben, akkor egymást húzzátok csak le. Ördögi kör: ő valamiért csak fogja magát, és lefekszik aludni, te meg hagyod, és rossz kedved lesz tőle. A rossz kedved miatt neki még annyi kedve sincs szólni, vagy tenni valamit, és így tovább.. Ez egyikőtöknek sem a hibája (jobb esetben), csak a napi rutin öl... Szóval, ha elhidegülésből ered, akkor ez felébreszti benne a régi idők parazsát, de legalábbis annak, aki szereti a másikat, mindenképp öröm és kis izgalom ez a hirtelen pálfordulás. 2)ha az elhidegülés mögött kikacsintás is áll, akkor vagy kibukik, hogy ő ezt nem bírja így csinálni és nincs már szüksége erre a fajta szeretetre és gondoskodásra (ne így legyen), vagy lemond az új élményről, hátha a felesége visszahozza a tüzet, ami valahol elmaradt.

Nekem bejött, de tudom, hogy nem egyszerű a sértettséget hirtelen a semmiből a távoli célért kidobni és nemhogy úgy tenni, mintha mi sem történne nap mint nap, de még olyan is lenne, mint esetedben 18 évvel ezelőtt. De meg lehet csinálni.

2012. ápr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sajnos a pénztelenségbe nagyon bele lehet fásulni.Mi is mostanába állandóan veszekszünk.pedig mi már 23 éve vagyunk együtt és 4 gyönyörű gyerekünk van.Elkéne mennetek néha kettesbe egy moziba vagy ha arra nem tellik egy kicsit sétálni s addig lepasszolni a gyerekeket.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! Képzeljétek ma egy nagy csokor virággal jött haza a párom! Annyira meglepett, rég nem kaptam tőle virágot! :))))))))))))) Most kaptam egy kis lendületet, hogy törődjünk egy kicsit jobban egymással!
2012. ápr. 16. 16:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Ó ez szuper!Kicsit be van rozsdásodva a házasságotok egy kis olajozás rá fér!
2012. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök! Akkor a férjed megtette az első lépést, most Te jössz!!! Hajrá, aztán majd írj, hogy mit "alkottatok" egymás visszahódítására! :D
2012. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!