Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Válságban van a házasságom?...

Válságban van a házasságom? Többi lent.

Figyelt kérdés

A mai világban ritka "példányok" vagyunk mi a férjemmel, mert én 16, ő 20 éves volt amikor összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, 18 éve. 2 pici gyermekünk van, 2 és 5 évesek. Több hullámvölgyböl kimásztunk már, most épp a közepében vagyunk egy újabbnak.A legnagyobb gond , hogy nem beszélgetünk annyit már, csak élünk, tesszük a dolgunkat nap mint nap, kezdünk teljesen elhidegülni egymástól. A szex is nagyon ritkán van, sajnos lehetőség sincs nagyon rá (gyerekek miatt, vagy mert nem egyedül lakunk, a kicsi még velünk alszik...stb.)Nem tudom mit tegyek, nem szeretném ha ez így menne tovább!!!

Ha valaki volt hasonló helyzetben, vagy van jó ötlete szívesen venném!! Köszönöm!!


2012. ápr. 15. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnátok akár csak pár órára valakire hagyni a kicsiket? Menjetek el valahova beszélgessetek, sétáljatok, randizzatok mint anno! :D
2012. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem annyi ötletem van hogy először célszerűbb kettesben csinálnotok egy közös programot. Szerintem a szüleitek elvállalná hogy ezért vigyázzon egy kicsit a gyerekeitekre, ameddig elvagytok egymással, és akkor egy kis szexhez is lesz időtök, szerintem ez így megoldható lenne és szerintem elég szépen rendbe tudnátok tenni a dolgaitokat. Csak ugyan akkor ne hanyagoljátok el egymást semmiképpen se.
2012. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


4 gyerekes anyuka vagyok,17 éve házas.Mi is sok hullámvölgyön átmentünk már.

Amit én megtanultam, mindenért tenni kell a jó házasságért is.

Ha úgy érzed kezdtek elhidegülni egymástól akkor tegyél ellene,kezdeményezd te a beszélgetést.

A szexet is meg lehet oldani csak szervezés kérdése.

Vannak jó könyvek is ezzel kapcsolatban,bár amiket én olvastam keresztény könyvek.


[link]


[link]

2012. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A közös program lehetősége eddig mindig elúszott valamiért. Fura ezt igy leírni, de mintha direkt is csinálná a férjem, hogy nem jó neki egy időpont se. Teljesen befelé van fordulva, pl: ma van a szülinapom, gondoltam most este legalább iszunk egy pohár bort vagy valami, de egy szó nélkül elment aludni. Nagyon rosszul esett! :((((
2012. ápr. 15. 23:07
 5/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Kínos kérdés, nem lehet, hogy van valakije? Nincs valami prosztata gondja?

2012. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni, soha még csak gyanum se volt megcsalásra, (sajnos én léptem félre évekkel ezelőtt), arra is gondoltam lehet hogy azt hiszi nekem van valakim...??? Sokszor úgy érzem nem szeret már...
2012. ápr. 15. 23:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor most bujj oda mellé és szeretgesd meg!

Az első lépes ,hogy jobb legyen.



Egyébként lehet nagyon fáradt,mennyit dolgozik?

2012. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
8órát, utánna itthon kert...stb, a gyerekek esti rutinjába is besegít, sokszor fáradt ahogy én is. Nem vagyunk gazdagok, nem tellik nyaralásra, utazásra, pedig rengeteg tervünk volt. A pénztelenség is lehet a gond..be vagyunk fásulva.
2012. ápr. 15. 23:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok



Egyik nap amikor tutira tudod, hogy nincs semmi elfoglaltsága, szervezd le, hogy elvigyék a gyerekeket, főzd/süsd meg a kedvencét, öltözz fel csinosan/kihívóan, teríts meg szépen és a többit már a fantáziátokra bízom :P


Egy próbát megér!Drukkolok

2012. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de jó is lenne! Sajnos nincs olyan személy akire mindkét gyerkőcöt egyszerre rá lehetne bízni. Anyósom egyedül van, beteges. Anyukám sokat dolgozik általában délutántól, mert éjszakás mindig. A kislányom pedig nagyon anyás, nem menne el szerintem senkivel.
2012. ápr. 15. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!