Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn mondja a párod...

Milyen sűrűn mondja a párod neked, hogy szeretlek, gyakran bókol, kedveskedik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem épp a legjobb helyre írtam a kérdést, de családos anyukák véleménye érdekelne, akiknek már van gyerekük is! Köszi! :-))
2009. jún. 18. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy szerelek kb.annyiszor,ahányszor én,többnyire az intim pillanatokban.De legtöbbször kedvesemnek,szivemnek stb.szólítjuk egymást.Inkább tettekkel bizonyítjuk a szeretetünket.Ha fáradtan jön,haza,megkédezem,mi bántja, stb, Ő viszont,ha látja,hogy fáradt vagyok,megkérdezi,mit segítsen,foglalkozik a gyerekekkel stb.

Az egymásrafigyelés a fontos,nem a szavak.

2009. jún. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan azt, hogy szeretlek párszor mondja egy héten. Amúgy pedig folyamatosan segit, veszi le a vállamról a terheket, kedves egyebeket mond, szeretget, ha szar a kedvem, megvigasztal :) (2.5 hós a baba).
2009. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte soha:(

Néha gondolkodom is rajta,hogy egyáltalán szeret-e?

Ha rákérdezek,azt mondja nem kell azt folyton mondogatni....hát folyton nem is de néha jól esne..

2009. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon gyakran mondja, a munkából is felhív minden nap, hogy mi van velünk (itthon vagyok a 8 hós babánkkal) és ilyenkor mindig mondja. Kb naponta 10-szer mondja. De nem is ez a lényeg hanem, hogy bizonyítja is! Nagyon sokat segít a gyerek körül, a házimunkában, stb.
2009. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem mondja de érzem.

Nem birnám elviselni ha felhivna és örökké "szeretlekezne",az idegesítő.

2009. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nálunk a helyzet adja... Van hogy egy nap 5ször-10szer is mondja (intim pillanatban, elköszönésnél, telefonon)

Amikor úgy veszem észre hogy fáradtabb akkor viszont csak napi kb 2szer!

2009. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
10 év alatt, amióta ismerem 1X mondta. Nem az ő "stílusa". Az lenne a gyanús, ha mondogatná, illetve ha bókolna, kedveskedne. Nekem elég bizonyíték volt az, hogy gyereket akart tőlem, és tervezzük a közös ház megvételét.
2009. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap legalább egyszer mondja, de van, hogy többször is.

Tettekkel pedig már 9 éve bizonyítja. :) Ha nem mondaná, akkor is teljesen biztos lennék benne, hogy így van.

2009. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Naponta tobbszor is mondja.

De tettekkel is bizonyitja.A haztartasba rengeteget segit pedig kemeny fizikai munkat vegez es nagyon faradt mire hazajon.Es szamithatok ra ha epp rossz kedvem van,neki mindent elmerek mondani.Egymas legfobb bizalmasai vagyunk:)

2009. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nem sürün...azt mondja nem modani kell hanem éreztetni...neki az sem mindig jön össze!néha azért jól esne
2009. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!