Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Hányszor (körülbelül...

Őszintén! Hányszor (körülbelül persze) mondod babádnak egy nap, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 23:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Meg nem tudnám mondani:-) jó párszor,talán 10-05 körül...Te?
2010. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer!:)Öszintén nem szoktam számolni!A kisfiam 2,5éves és már mondja ö is sokszor:Anyukám nagyon nagyon szeretlek!:D Csodálatos ezt hallani!:)
2010. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden elalvas elott, minden felkelesnel es kb meg masik 100 alkalommal naponta.Szeretnem ha tudna, hgy mennyire nagyon.De nem csak mondom mutatom is :)
2010. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

12 hetes a kisfiam... kb 30x naponta, ha nem többször, ez nem túlzás. :) Pelenkázáskor 2x is, aztán játék közben, evés közben...

Csak azért kérdem, mert van ismerősöm,aki kb. egyszer se naponta. :(

2010. aug. 6. 23:40
 5/22 anonim ***** válasza:
nagyon sokszor... soha nem számoltam :))) Emellett itt a 3 nagy is, így van kiknek mondanom :)) Az enyém még csak most lesz 2 éves (a pici) és ő is jön, ad egy puszit és ő is mondja, hogy "szeretlek!" Ennél jobb érzés nincs is!
2010. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hú, én is rengetegszer. Most, hogy mondod elkezdtem gondolkozni rajta, de meg sem tudom számolni hányszor, pl. ma is, ébredéskor mindig, altatáskor mindig, evés közben is, de van, hogy csak ránézek és megjegyzem neki, hogy jajj, de nagyon szerelmes vagyok beléd... stb. :D Már alig várom, hogy ő is mondja nekem.
2010. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én nem olyan sokszor, kb. naponta 10x szeretem, naponta 20x imádom és naponta 100x közlöm vele, hogy milyen gyönyörű!!!

1 éves :)

2010. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

sokszor!


nem úgy hogy szeretlek mert azt a férjemnek mondom de azt szoktam hogy szeretik a babát, szeretlek babám, meg egyébként is sokat biztatom és dicsérem...


sajnálom azt a kisgyereket akit nem szeretnek ily módon....

2010. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát, azt én is gyakran mondom a kisfiamnak, hogy eszméletlen milyen tökéletesen sikerült... :) Imádom. Csak tényleg van, aki nem is mondja. Hogy hogy bírja ki...
2010. aug. 6. 23:52
 10/22 anonim ***** válasza:
:)) Én kb. naponta kétszer-háromszor mondom neki felváltva, hogy imádlak, meg szeretlek... :)) Amúgy mondani nem annyira szeretem, inkább agyonpuszilgatom, csiklandozom, ölelgetem, szóval én inkább a számat az arcára ragasztanám, mert akkor érzem jól magam igazán :)))
2010. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!