Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Hányszor (körülbelül...

Őszintén! Hányszor (körülbelül persze) mondod babádnak egy nap, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 23:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekünk két két kisfiúnk van (23 hónapos és egy 3 hónapos) de az első mikor kis tökmag volt nem nagyon mondogattam neki, hogy szeretlek. Most, hogy nagyobb és már beszél mondom neki és Ő is nekem:))

De szerintem az, hogy valaki nem mondja, hogy szeretlek a picijének az még nem jelenti azt,hogy nincs oda érte. Inkább ne mondja, de legyen a nap minden percében olyan, hogy boldog legyen a pici mint, hogy csak épp, hogy elássa de egyfolytában hajtogassa neki, hogy de szeretlek...:)

Szerintem.

2010. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A "szeretlek" szót egyszer, max kétszer naponta.
2010. aug. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is max 1szer naponta,4 hónapos még úgysem érti,meg persze nem is kell mondani hanem éreztetni ebben a korban még:-)))
2010. aug. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mondom mindkét babámnak többször is egy nap de amíg pár hónaposak (utána is) inkább éreztetni kell:))


Nálunk a férjem se mondja nekem csak elvétve,mégis nap,mint nap érezteti,különféle módókon.Nagyobb biztonságot ad az érzelmeit illetően,mintha csak odamondaná és nem éreztetné

2010. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam mondani sztem kb 2szer, inkább kimutatom:)

Amúgy bár az én lányom már lassan 2éves,nem szoktam agyon ajnározni,mert már érti és el is szállna magától egy idő után.Persze amig kicsi volt mondogattam hogy tökéletes,de most már fontosabb azt hogy érezze.

Ill. én sosem birtam az olyan anyukákat akik akár társaságban is, ajnározzák a saját gyereküket hogy mennyire tökéletes...nemtudom ez nekem nem jön be..

2010. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

én is nagyon kevésszer mondom, érdekes, eddig fel sem tűnt:) Ha mondjuk (felváltva a párommal), általában egész mondatokban szoktunk beszélni: Tudod te azt, hogy Apuci és Anyuci mennyire szeret téged? vagy Apuci és Anyuci szereti a világon a legjobban ezt a babát! Valahogy így.

De azt, hogy milyen szép és milyen gyönyörű, azt rengetegszer a tudomására hozom. 6 hónapos.

2010. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
23:49-es, ez nagyon aranyos. :) Magamra ismertem, ahogy olvastam a valaszodat. Raadasul en agyon is puszilgatom, csodallom, hogy meg nem unja. :) 6 honapos.
2010. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4 éves lesz decemberben.

2-3 naponta mondom neki, vagy amikor igényli (odajön, nagyon bújik, ölel).

Szerintem van egy határ, és ha azt átlépjük, értelmét veszti a dolog. Én kiskoromban rengetegszer elmondtam anyukámnak, napi 100x is, de már unta és inkább vált idegesítővé, mint kedveskedővé.

Szerintem az a fontos, hogy legalább havonta elmondjuk, és ha ő mondja nekünk, mindenképp adjunk rá visszajelzést.

Sajnos a férjem még sohasem mondta neki, és nem is viszonozza, de ő nem a szavak embere. Nekem sem szokta mondani.

2010. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

én nem szoktam hangoztatni. helyette inkább ilyeneket mondok: szétszedlek, szétpuszillak! megeszlek! te cuki teeee! édes vagy! ilyeneket. :)

néha kérdezem tőle: szereted anyát? és akkor odahajtja a kis fejét meg puszilkodni is szoktunk. :)

2010. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Itt néhányan félreértették. Természetesen az első az, hogy érzetetem, kimutatom a fiamnak hogy szeretem, ez alap. Csak érdekelt, hogy kimondani szoktátok-e?
2010. aug. 7. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!