Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire kedveskedik nektek a...

Mennyire kedveskedik nektek a férjetek? Érzitek még hogy szépek és kívánatosak vagytok?

Figyelt kérdés

Én már ezt abszolút nem érzem...elmegyek fodrászhoz, körmöshöz, egy szót sem szól hogy jó lett..inkább csak kritizálást kapok hogy milyen fura a frufrum...

Felveszek egy új ruhát de vissza jelzés nulla...

Azt hogy meglepjen valamivel meg igazából még csak remélni sem merem.(nem nagy dologra gondolok)

Azt szokta mondani h szeret de nem értem hogy néha-néha megdicsérni miért lenne olyan k nehéz???

Ugyan ez a munkámmal is..otthon vagyok a gyerekkel...mindig rend várja...már sokszor azt sem értem hogy miért borotválom le a lábam, miért takarítok annyit ha úgy sem szól rá semmit.

Mi lehet a baj velem ? egyszerűen nem tudom mit csináljak..hogy kezeljem a dolgot...

Ne is foglalkozzak vele?


2010. aug. 23. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok erre válaszolni hogy mit csinálj!Nálunk ugyanez a helyzet.Egyszerüen belehalna ha megdicsérne vagy egy szót szólna hogy jó a hajad vagy csinos vagy vagy valami!Én is rakattam fel még terhességem elején mükörmöt még nem is látszott hogy babás voltam csinosan öltözködtem szép olt a hajam a körmöm de ahelyett hogy megdicsért volna inkább lehurrogta a körmömet ami amugy francia volt gyűrűs újjon egy kis virággal!Na de az unoka huga aki kint külföldön sztriptizel ezt a csúnya sas körmöt rakatta fel(bocsánat akinek ilyen van de nekem nem jön be)na azt nem győzte dicsérni!Már amugy kezdem unni!És sajnos nem tudom eljátszani azt sem hogy féltékennyé tegyem vagy valami mert a kislányom még csak 1 hónapos a kisfiam meg 3.Nekem is csak a házimunka meg a gyerekek!És még az sincs hogy én utasítom vissza mert hogy jaj fáradt vagyok vagy valami!Ő nem közelit!Nem tudom nem e lesz ez még rosszabb vagy változni fog e!De kitartást nekünk!
2010. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor mondtam neki, élcelődve: "jajj, anya milyen finom ez a vacsi, hogy volt időd a nyűgös kiscsaj mellett? Meg friss tiszta ágynemű?! És még zuhanyoztál is? Vááá! Ugorj hama' ide az ölembe :D" Vette a lapot, tegnap is mondta, milyen ügyes vagyok :) Humorral lányok! Nálunk is volt hullámvölgy, azt hittem, válok, de most újra lángol a szerelem!
2010. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát igen...tényleg nem értem mi a baj...ok a tökéletestől messze van az alakom de nem híztam el, nincs rajtam stria..

Amúgy nagyon jó apa és nincsenek problémáink csak nem értem hogy miért nem tud kicsit kedveskedni, romantikázni...ez annyira annyira hiányzik..

jobban érezném magam a bőrömben...

Én nem is akarnám féltékennyé tenni,az semmihez nem vezet..azt szeretném ha magától jönne és mondaná egyszer hogy de csini vagy, vagy hogy büszke rám ....


nem úgy mondaná hogy hozzá képest csúcsformában vagy, csomót felszedett..mert nekem ez nem dicséret ha egy ducibb csajhoz hasonlítva ilyet mond....

2010. aug. 23. 10:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Keringett a múltkor az iwiwen egy ilyen jó kis sztori. Hosszú volt, nem is tudnám pontosan visszaidézni, a lényege ez volt: apuka hazaér a munkából a gyerekek tiszta szutykosak,még pizsiben. Belép a házba, hatalmas csatatér, kosz mindenfele. Kérdi a gyerekeket, hol van az anyjuk,mondják fennt a hálószobába. Rohan fel hozzá,azon agyalva,hogy úristen mi történhetett szegény asszonnyal, belépve a szobába látja,hogy nyugodtan fekszik az ágyban hálóingben, kipihenten, és nézi a tv-t. Kérdi tőle,mi történt itt,hogy a gyerekek meg ház kész katasztrófa,mire az asszony: Drágám, te mondtad,hogy én sose csinálok semmit, hát most tényleg nem csináltam.:-)

Szóval hát ha te is szőrös lennél meg nem lenne minden tiptop azt biztos észrevenné és megjegyezné. Lehet ezt kéne tenned, hogy észbe kapjon.:-)

2010. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak : ez nagyon aranyos :) ...ok így venné a lapot...de láttátok a Szakíts ha bírsz című filmet?


ajánlom nagyon :)


abba van hogy : nem akarom hogy azért csinálj valamit mert én akarom hogy csináld, hanem azt szeretném hogy te akard csinálni:)


én sem akarom hogy csak azért dícsérjen meg mert én azt akarom hanem mert ő tényleg csinosnak gondol...

2010. aug. 23. 10:55
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen:) én is gondolkodtam hogy pár napik szőrös legyek...de lehet mire elkezdené zavarni, v egyáltalán feltűnne Neki én már hánynék magamtól :)))
2010. aug. 23. 10:58
 7/15 A kérdező kommentje:
Ugye elkezdett mászni a gyerek és múltkor mondta hogy gyakrabban kell majd felmosni....mire felvilágosítottam h minden nap felmosok és felporszívózok......hmmmm
2010. aug. 23. 11:00
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nézd a jó oldalát: legalább vehetsz új ruhát, mehetsz fodrászhoz és körmöshöz.

Nekem a szülés óta nem engedi se a hajfestést (nem fodrász csinálja, én itthon) sem az új ruhát (ugyanazt a pár nagy cuccot hordom amit már terhesség utolsó harmada óta) merthogy kell a pénz és ne költsek magamra....mondván ő se költ. Csak épp egy nőnek szüksége van ilyesmire. Szülés után amúgyis egy randa bálnának érzem magam és akkor még itt az 5 centis lenőtt haj meg az hogy minden egyes sétára ugyanabban a ruhában megyek az utcára, slamposnak érzem magam, ez is van olyan borzasztó :((

De persze téged is sajnállak, sokszor a pasik egyszerűen figyelmetlenek, és nem tudnak értékelni semmit :(( Légy szép, esetleg elpöttyintheted neki hogy xy ismerős megdícsért a boltban, vagy ilyesmi..hátha észbe kap hogy figyeljen már oda rád.

2010. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó tök megértelek!! mi is most kezdünk helyre jönni, múlt hónap volt az első hogy költhettem magamra, előtte meg jó 1,5 évig szinte nuku(terhességem alatt meg utána 6 hó)....mindíg slamposnak, rondának éreztem magam...és most sem sokkal jobb a helyzet mert vissza jelzés ugye nincs..kérdem én hogy minek költsek akkor ilyenekre?? csak magam "megnyugtatása" miatt mert neki nem számít ez....
2010. aug. 23. 11:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szegény anyák:-( szerencsére nálunk nincs ilyen gond. Nem azt mondom, hogy éjjel-nappal udvarol, és folyton virágot hozz, de mindig megjegyzi, hogy csinos vagy, vagy jó lett a hajad... és ha kapok szabad napot, akkor elmehetek és azt vehetek amit akarok(nem vagyunk gazdagok). Általában havi 1-2 napot vagy délutánt kapok, amikor Ő otthon van és babázik én meg megyek a barátnőkkel:-)Néha amikor már benne vagyunk a zűrös hétköznapokba vagy éjszaka nem alszunk(rossz alvó a fiam) akkor másnap harapós, van amikor nem szabad hozzá szólni, de néha magam is ilyen vagyok. Ilyenkor szólunk, hogy rossz napom volt és hagy békén egy kicsit.

Az ajándékozás neki is nehezen megy:-) De látom, hogy igyekszik:-) Szerintem beszélj vele, mond el, hogy ez bánt vagy az bánt, hátha meghallgat:-)

2010. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!