Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire kedveskedik nektek a...

Mennyire kedveskedik nektek a férjetek? Érzitek még hogy szépek és kívánatosak vagytok?

Figyelt kérdés

Én már ezt abszolút nem érzem...elmegyek fodrászhoz, körmöshöz, egy szót sem szól hogy jó lett..inkább csak kritizálást kapok hogy milyen fura a frufrum...

Felveszek egy új ruhát de vissza jelzés nulla...

Azt hogy meglepjen valamivel meg igazából még csak remélni sem merem.(nem nagy dologra gondolok)

Azt szokta mondani h szeret de nem értem hogy néha-néha megdicsérni miért lenne olyan k nehéz???

Ugyan ez a munkámmal is..otthon vagyok a gyerekkel...mindig rend várja...már sokszor azt sem értem hogy miért borotválom le a lábam, miért takarítok annyit ha úgy sem szól rá semmit.

Mi lehet a baj velem ? egyszerűen nem tudom mit csináljak..hogy kezeljem a dolgot...

Ne is foglalkozzak vele?


2010. aug. 23. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom mázlista vagyok :)

A kérdésedre a válasz: Igen. Minden téren. Naponta többször mondjuk egymásnak, hogy: szeretlek, érezteti, hogy szépnek, vonzónak talál, jó anyának, és társnak. A sexuális életünk 8 év 2 gyerek után is változatlan, ha nem jobb.

De ugyanezt kapja visszafelé is. Felhívom napközben, hogy milyen napja van, hogy szeretem, a gyerekek is, a nagylány(3 lesz) beszél vele. Elismerem, hogy mennyit dolgozik értünk, hogy minél jobban éljünk. Na nem mondom, virágot ő se sűrűn hoz, de azért arra is volt már példa :)


Nem tudom mit tanácsoljak. Gyerekek előtt is ilyen volt? szerintem mondd meg neki, hogy dícséretre vágysz. Vagy dicsérd meg Te, gyakran, hátha akkor kapod visszafelé is :)

2010. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom kedveskedik nekem, ugyanúgy udvarol. Romantikázni nem szeret, na de azt én sem. Imád engem, naponta többször is elmondja, azt is, hogy mennyire tetszem neki és kíván (pedig tele lettem sajnos striával és meghíztam). Most gyúrunk a második gyerekre, szóval a szex is olyan mint régen. Különben nem tudom, hogy mi tetszik neki rajtam, önbizalmam az nem sok van. Velünk az a baj, hogy ő tényleg jól néz ki (de még milyen jól), én viszont hozzá képest.. Mindegy is. Azt mondja, neki így is tökéletes vagyok!
2010. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az en ferjem nagyon hasonlo,sokszor mondom is neki,hogy nem ertem mivel is tudott elcsabitani,mikor szinte soha nem dicseri a kulalakomat.Nem akarok bekepzeltnek tunni,de nem vagyok egy banyarem,az utcan mai napig dudalnak utanam a kocsikbol,persze en ezen csak mosolygok,nem gondoltam volna,hogy kismamakent (33 hetesen)vannak olyan pasik akik kepesek utanamnezni,de mit mondjak?nem esik rosszul,sot!

A ferjem meg mar csak ilyen,amikor megemlitem neki,hogy o soha nem mondja,h.szep vagyok,meg ilyenek,akkor csak ennyit mond : "dehat szivem te gyonyoru vagy,es ezt te tudod,anelkul is,hogy en mondjam",es hiaba mondom neki,hogy az o szajabol jobban esne hallani,es onbizalmat adna.Viszont miota terhes vagyok mindig dicseri a pocakomat,es azt szokta mondani,hogy most vagyok a legszebb,es hogy nalam gyonyorubb kismama nincsen :).Lehet az egesz csak addig tart,mig megszulok,de sebaj,en mar megszoktam,hogy O ilyen,es az a fontos,hogy tudom,nagyon szeret,es huseges,es azt hiszem ennel tobb nem is kell nekem.Mikor megyunk valahova,es o is szepen feloltozik,en mindig dicserem hogy milyen jol nez ki,es milyen sarmos,olyankor o sem hagyja magat,es elkezd bokolni.

Teljesen megertem mit erzel,de azt mondod szeret a parod,es talan ez eleg,de ne hagyd el magad,legy mindig csinos,es szep,erezd jol magad a borodben,es szeressetek egymast.

Szep napot!

2010. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Rövid történet a mi kis életünkből: a héten, közel egy év után eljutok végre fodrászhoz és életemben először be akarom festetni a hajam, mert eléggé őszülök. Férjemet kérdezgettem milyen színű legyen, mire ő tárgyilagosan így felelt: "Végül is mindegy, a mostaninál csak jobb lehet!".

Hát ennyit az udvarlásról...

2010. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

kedves utolsó: fel a fejjel, legalább van humora :) Na jó ne haragudj, biztos rosszul esett. Sajnálom, az ilyen beszólások nálunk is repkednek néha, pl próbálj belefogyni a terhesség előtti ruháidba mert nem óhajtok új ruhatárat venni...


ja én írtam nemrég hogy nem enged hajat festetni. Ma vettünk festéket :))) elsírtam neki hogy egy rakás sz*rnak érzem magam már.

2010. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!