Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fiú nevet válasszak végre?

Milyen fiú nevet válasszak végre?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a baba és még nincs neve... !

a 36. hétben vagyunk, a párommal még a mai napig veszekszünk a pici nevén, egy db név nincs, ami mindkettőnknek tetszik, már próbáltuk a cetlizést, meg a külön-külön névkiírást, de csak jobban összekaptunk:) neki csak az extrák, vagyis számomra fura nevek tetszenek, mint Maxim,Jonatán,Hubert,Koppány,Ferdinánd,stb. meg hasonló ritkaságok, nálam ezek viszont abszolút szóba sem jöhetnek... viszont én sem akarok "mindennapos" neveket, már úgy értem, h manapság minden 3. babát ugyanúgy hívnak, adtok nekem némi ötletet? kösziköszi előre is!


2008. ápr. 9. 18:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, én írtam a linket, elfelejtettem mondani, hogy a lap legalján van, babanév-kereső.
2008. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kénytelen vagyok beleszólni :) A vezetéknév viszonylag hosszú, én két rövid keresztnevet ajánlanék, úgy ráadásul ő választhat hogy melyik tetszik neki jobban, és azt használja majd. Az egyik név legyen egy kicsit extra, a másik picivel szimplább.


Személyes névválasztásom az Endre és az Ákos, szép a Dávid, a Márk nem is tetszik, és túl sok Márk nevű csöppség van a közelben. Feltörőben a Hunor név, és a Bendegúz, a Rátold pedig még sosen volt ilyen mélyponton (állítólag).

2008. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
annyira aranyosak vagytok,:)) még mindig nem sikerült végleg eldönteni, de amit írtatok, asszem azok közül lesz vmi... pedig már csak 2 hetünk van (jó esetben:)) mégegyszer köszi mindenkinek:)
2008. ápr. 26. 16:44
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Patrik, Dominik, Norbert, Levente, Richárd. Nekem nagyon tetszenek
2008. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi lett a fiatok neve?
2009. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Végül Milán László lett :)
2010. jan. 28. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!