Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fiú nevet válasszak végre?

Milyen fiú nevet válasszak végre?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a baba és még nincs neve... !

a 36. hétben vagyunk, a párommal még a mai napig veszekszünk a pici nevén, egy db név nincs, ami mindkettőnknek tetszik, már próbáltuk a cetlizést, meg a külön-külön névkiírást, de csak jobban összekaptunk:) neki csak az extrák, vagyis számomra fura nevek tetszenek, mint Maxim,Jonatán,Hubert,Koppány,Ferdinánd,stb. meg hasonló ritkaságok, nálam ezek viszont abszolút szóba sem jöhetnek... viszont én sem akarok "mindennapos" neveket, már úgy értem, h manapság minden 3. babát ugyanúgy hívnak, adtok nekem némi ötletet? kösziköszi előre is!


2008. ápr. 9. 18:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Vidovics Csaba? nem... az nem jó, a cs betű miatt:(

Dávid, Gábor, Pál.

2008. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Balázs?
2008. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Márkó? Nem szokványos,mert a legtobben simán Márk -ok :)
2008. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Péter, Milán, Dominik, Ármin??

www.keresztnev.lap.hu? :)))

2008. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
köszi nagyon a tippeket, a Dominik nekem is nagyon tetszett, de a kedves rosszul volt tőle, bizony már az utónévkönyvet is átforgattuk vagy 3x, a neten is nézegettük az utónévtárba, hát ott is vannak "érdekesek", szerintem amiket adtatok, meg egy párat felírunk, aztán mint a lottósorsolás, mert ebben (ha eddig sem sikerült) nem fogunk úgysem együtt dönteni, akkor legyen ami kézben marad:)) remélem jót húzunk...:)) extrém, de más ötletem nem maradt..:) csak én vagyok így ezzel, h ilyen nehezen döntöm el??
2008. ápr. 9. 20:14
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
ahogy olvastam az egyik válaszadótól, hogy vidovics márk, nagyon megtetszett.én ezt választanám:D
2008. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Vidovics Viktor, Vidovics Patrik, Vidovics... Péter, Balázs, Gergő, Donát
2008. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez a névkérdés tényleg nehéz. Én középiskolás korom óta tudtam, hogy ha egyszer fiam lesz, csak Kristóf lehet. Amikor még nem tudtuk a nemét, rábíztam a páromra, hogy ha kislány lesz, bárhogy nevezheti, nem fogok kötekedni. Fiú lesz, és Kristóf!!! :-)

Na de van egy ötletem: (nem a legjobb, mert elég hosszú a vezetéknevetek) adjatok 2 nevet a kicsinek, egyet Te válassz, egyet a párod, ha sehogyan sem sikerül megegyeznetek! Ja amúgy egy picit Te jobban "megszenvedsz" a babuciért, úgyhogy lehetne némi előjogod a névválasztásban! :-)))

Sikeres döntést: 33 hetes kismama

2008. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fiam lesz,Andris.:)
2008. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó válaszadónak igaza van, lehetne két neve a babának, és abban is igaza van, hogy lehetne egy kis előjogod, akkor már az első neve legyen amit te választottál!:)

Ha esetleg nem megy a döntés, nem tudom ezt néztétek e már, de itt is jók szoktak lenni.: [link] Nekem mindig azt hozta ki, ami számomra a legkedvezőbb. Én pl közöltem a párommal, ha kislány lesz, Csak Alexandrának nevezzük el. És kislány lett:)) Ja és nagyon is passzol a vezetéknevéhez!!

(Amúgy ezen ne vitázzatok szerintem, próbáld a konfliktust kerülni, a terhesség ezen szakaszában már veszélyes a sok stressz. Persze végig veszélyes, de azért jobb félni alapon, inkább hagyd a párodra ha belédköt!!) Gratulálok és vigyázzatok nagyon magatokra!!

2008. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!