Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most ebben az esetben melyik...

Most ebben az esetben melyik nevet adnátok a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Első lányom neve alliterál, vagyis (M.M, N.N, B.B, K.K stb.)

Második lányomat várom és neki is szeretném, ha ugyanígy lenne a neve, tehát hogy ugyanolyan betűvel kezdődne a vezetéknév és a keresztnév. (Péter Pista)


de, az a gondom, hogy ebből a betűből van 3 ilyen név, ebből 1 nem tetszik nekünk, a maradék 2 jó lenne, de mindkettő nevű lány már volt menyasszonya a férjemnek.


ti mit tennétek?


2012. febr. 27. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem érdekelne az alliteráció, vagy nme érdekelnének az exmenyasszonyok.
2012. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elmondhatánd a betűt. :-) VAgyis leírhatnád.
2012. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát engem a menyasszony téma igen zavarna! Inkább ne alliteráljon, de ezt nem lehet tanácsnak adni, ez csak az én személyes érzékenységemet tükrözi!
2012. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én sem adnék olyan nevet a gyermekemnek, amit a párom exe viselt.
2012. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hagynám az alliterálást.
2012. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak 3 ilyen név van. Annyi különleges név van, ami nincs benne a naptárba, de azért létezik. Egyébként én is inkább hagynám az alliterálást, ha nem találsz jobbat. Én sem nevezem el a volt pasimról a gyerekemet.
2012. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekelnek a volt menyasszonyok, ha most te vagy a gyerekei anyja. Legyen már ennyi önbizalmad. Tőled akart gyereket, téged szeret, lehet már nem is emlékszik azokra a nőkre.

Engem nem érdekelnek a férjem volt női, konkrétan sza**rok rájuk, most engem szeret, én szültem neki gyerekeket.

2012. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

jajj, de nagyon nehéz megállni. Nekem tetszik az alliteráció, mindig így képzeltem el, és most meg ilyen akadályba ütközöm. Még van egy-két hónapom dönteni, de nagyon nem megy. Most egy szerencsétlen ex miatt mondjak le erről? Én nem is ismertem őket.


nem tudom...

2012. febr. 27. 11:02
 9/18 A kérdező kommentje:

az egyik menyasszonya még 20 évesen volt (akkor még gyerek volt a férjem), a másik meg előttem.

Az elsővel ő szakított,a második meg őt hagyta ott.

:(

Nem is szerette már a másodikat sem, mert hisztis hülye kislány volt, :(

2012. febr. 27. 11:04
 10/18 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy egy betűből 3 név van.

[link]

2012. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!