Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta gyerekünk van, mindig...

Amióta gyerekünk van, mindig veszekszünk, más is van így?

Figyelt kérdés
Egy kicsit rá vagyunk görcsölve, hogy a legjobbat nyújtsuk neki, így minden apróság miatt piszkáljuk egymást. Szinte már soha, semmiben nem értünk egyet, mintha más emberek lennénk, ha nagyon ritkán kettesben maradunk, akkor pedig minden a régi... Más is van ezzel így, hogy a felelősség terhe alatt ilyen feszültek lesznek egymással? Pedig annyira szeretjük a gyerekünket, és hiába akarjuk neki a legjobbat, ha így nem tudjuk neki ezt nyújtani:(
2012. febr. 10. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi 19 hónapja öljük egymást és már olyan szinten vagyunk ,hogy sajnos azt kell mondjam,hogy szinte utálom :(

Pedig előtte minden rendben volt 13 éven keresztül,de amióta lányom megszületett semmi nem működik köztünk...

2012. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az eletben vannak olyan idoszakok, amelyek minden embernek valtozast jelent, a valtozas pedig minden esetben ellenallassal, feszultseggel jar. Ez termeszetes emberi reakcio. Ilyen pl. a felnotte valas, a tinik ilyenkor megbolondulnak. de nem kevesbe nehez a parvalasztas idoszaka, hogy eddig egyedul voltal, aztan mostmar "ketten vagy". Aztan a kettobol harman lesztek, ezt eled meg most. Legkozelebb majd az az idoszak lesz para amokor a "gyerekek kirepulnek" es a harombol-tobbol ismet ketten maradtok.
2012. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy vigasztal, de nálunk is pont ez a helyzet! 5és fél éve vagyunk együtt, 4év alatt összesen 3xvesztünk össze valami hülyeségen.Másfél éves a fiunk, azóta talán olyan nap volt, mikor ne vesztünk volna össze..Be kell ismernem, nagyrészt az én hibám, mert én vagyok a fáradtabb, türelmetlenebb a fiunk miatt, aki szintén nem egyszerű eset (vagy csak egymást generáljuk). Nálunk is van, hogy munkából hazaér este, leül a székbe laptop a kézbe, én játszok a földön a fiunkkal, és onnan "osztja az eszet",hogy ezt így kéne...stb.Lehet,hogy csak én érzem észosztásnak, és én húzom fel magam rajta, lehet,hogy csak segíteni akar..?Szóval az idilli kép még nálunk is várat magára..Ha sikerül magamat, magunkat kicsit helyrerakni, a fiunk túllesz a fogakon, nyűgökön...remélem megolduk..Szerintem Ti is megfogjátok...!
2012. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De vigasztal!!!:) Sajnálom, hogy ti is (és úgy látom, mások is)szenvedtek, de valahol megnyugtató, hogy más is nehezen éli meg ezt az időszakot, és nem mi rontunk el valamit nagyon, hanem ez egy különleges időszak... Nálunk egyébként ő is sokat törődik a gyerekkel, csak az a botórzasztó, hogy annyira rá vagyunk görcsölve erre az aggódásra, és legjobbat akarásra, hogy nagyon szigorúak vagyunk emiatt egymással. Főleg ő velem.
2012. febr. 11. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!