Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok, hogy még nem...

Szomorú vagyok, hogy még nem lehet gyerekünk, ez normális?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyok együtt a párommal, neki van egy 3 és fél éves gyereke, aki sokat van velünk. Nagyon szeretnék már gyermeket (sajátot!), de még minimum egy évet várni kell, míg a projektre ráállhatunk. Jövőre átköltözünk a saját házunkba, minden kész lenne, anyagilag kezdünk helyrerázódni. Én előttem a párom gazdag volt, de a válság a vállalkozását megtépázta. Amióta együtt vagyunk alig haladt előre, mostanában indul be újra. Szóval azt mondja gyereket csak akkor, de tudja hogy nem 30 évesen anya lenni, főleg hogy több közös gyereket tervezünk. Csak ilyenkor haragszom, mert akkor a már meglévő gyerekénél ez miért nem volt probléma? Mondjuk a fia becsúszott, nem is voltak se házasok, se semmi, most meg ő a mindene. És igazából azért vagyok szomorú, mert nekem várnom kell, nem úgy mint annak a másik nőnek. Én csak úgy nem lennék terhes mint ő, hogy nem szólok, hogy abbahagyom a tablettát, de mégis irigylem, hogy van gyereke, pedig tisztában vagyok vele, hogy az olyan nőket otthagyják.

Hogy lehet még 1-1,5 évig kibírni, ha az emberben már ég a vágy egy kisbabáért? (és remélem, hogy akkor nem mondja, hogy még később legyen..)


2011. dec. 28. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva teljesen normális az elkeseredettséged. De ha a párod tényleg szereti a fiát és téged is, akkor biztosan nem véletlen, hogy halogatja a dolgot. Csak biztos akar lenni abban, hogy a legjobbkor érkezzen a pici, hogy mindent megadhasson neki, bizonytalanság nélkül. Nézd a jó oldalát: ha eljön az idő, még jobban fogsz örülni a csemetének. :) Drukkolok!

És megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2011. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
26
2011. dec. 28. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, de az előző nőt ne irigyeld, hiszen elhagyta a párod, rossz lehet neki, hogy ketté tört az élete. Addig is olvass sokat, a babákról vegyél egy könyvet a könyvesboltban, mondjuk "a 9 hónap" címűt és legalább gondolatban átélheted a babavárást, úgy hogy még tapasztalatot is szerzel.
2011. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt is te irtad?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Mar akkor is feltunt, hogy a ferjed meglevo gyereket nem tartod tul sokra, pedig a sajatjaid meg sem szulettek egyenlore.

Ez azert durva...

Lehet, hogyha ezt az oldaladat is megmutatnad a ferjednek, akkor megoldodna a problema, mert mar nem szeretne veled egyutt elni, te pedig kereshetnel olyan pasit, aki mar 2012-ben gyermeket akar es nincs neki egy sem korabbi kapcsolatbol.

Minden jot!

2011. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!