Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés (császár, sterilizáláss...

Szülés (császár, sterilizálással) után meddig normális a barnázás?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem de még mindig barnázgatok.Megyek orvoshoz is de csak jövőhéten lesz addig szabin van és én meg kíváncsi vagyok tapasztalatokra,véleményekre.
2011. dec. 7. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én császár után 10 hétig véreztem. Voltam dokinál is, de nem volt semmi bajom, csak lassabban tisztultam.

Nem tudom nálad mi a helyzet a sterilizáció miatt, abban nincs tapasztalatom, de a több ideig tartó vérzés egy császár (vagy akár normál szülés) után nem biztos, hogy egyből bajt jelent.

Amíg nem mész dokihoz szedj 1000 mg-os C vitamint, nekem az segített a vérzés (barnázás) csökkentésében, elmúlasztásában.

2011. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem 3 éve császáros lett a szülésem,de csak 1-2 napig véreztem,amíg a kórházban voltam.Most februárban jön majd a kistesó aki szintén császárral fog születni és én is gondolkodom a sterilizáláson.Tudnál nekem abban segíteni,hogy ez okoz e utána fájdalmat,meddig tart emiatt a császár,kért e plusz pénzt a dokid?nem szeretnék később több babát,emiatt fontolgatom a sterilizálást,de picit tartok attól,hogy nem e ártok magmnak ezzel.Köszi előre is a tanácsokat!
2011. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én holnap fekszem be császárra és engem is elköt a doki ha hazajöttem leírom a tapasztalatomat.
2011. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm szépen és kitartás,erőt és sok sikert a műtéthez!
2011. dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!