Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várgesztesi villapark babával?

Várgesztesi villapark babával?

Figyelt kérdés
Már tervezgetem a nyaralást, valaki járt babával (kicsit több lesz már nyáron mint 1 éves) a várgesztesi villaparkban? Megéri az árát? Azt néztem , hogy mindegyik villa legalább 4 szobás , nos mi hárman mennénk összesen, lehet hogy hülye kérdés de akkor is az egész villa a miénk ugye?
2012. jan. 26. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én most innen írok neked. Bababarát villát kértünk, ezen a héten van a babaúszó tábor Stoller Katival. Egy családnak egy ház jár, hacsak nem mentek ismerősökkel egy házban (sokkal olcsóbb). A házak kényelmesek, csúszásgátlós kád, etetőszék, járóka van. mikró, hűtő, főzőlap... A kiságyban van ágynemű, azt sem kell hozni, mi hoztunk :) A felnőtt ágyak nekünk nem kényelmesek , túl puha a matrac és magas a párna :)

Amúgy szép minden :)

2012. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, JPS mindenkit bevisz az erdei utakra, térképpel érdemes elindulni :)
2012. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:-) köszi a választ! Az idei nyaralást már leszerveztük de akkor jövőre ez is lehet az úticél. Jó pihenést nektek!
2012. jún. 6. 13:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!