Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Natália névről?

Mit gondoltok a Natália névről?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Natikent tetszik, a Natalia valtozatban viszont nekem rossz emlekeim vannak rola.

(Semmi extra, csak a mi falunkban nagyon, de nagyon felkapott nev volt ez a romaknak akkor, amikor gyermek voltam. Nem volt olyan osztaly az altalanos iskolaban, ahol ne lett volna 1-2 Natalia. Es Olga, Cecilia, Renata. Ezeket is szerettek. Ez meg nem lenne gond, de a leheto legkotekedobbet is Natalianak hivtak. Azota eltelt 20 ev es a rossz szajiz megmaradt, ha meghallom ezeket a neveket.)

2012. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Natália a legszebb név, jelentése, Jézus születése.
2012. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

nekem egy sorozatszínésznő jut róla eszembe: Natalia Oreiro

mikor kislány voltam imádtam az egyik sorozatát, a Vad angyalt

aztán nemrég leadta ismét vmelyik csatorna, belenéztem nosztalgiaképp de nem bírtam elviselni a csajt :D

viszont a név szép

2012. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc női nevem, sajnálom, hogy nem ezt a nevet kaptam. Egyszerűen gyönyörűnek tartom. Nincs ilyen nevű ismerősöm, de ha egyszer lesz kislányom, biztos, hogy ez lesz az egyik neve. :)
2012. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azt,hogy Nekem ez a favorit!

Már a 13-as Válaszoló által írt sorozat óta kb (azt a választ akár Én is írhattam volna,de maga az emlék,hogy mennyire szerettem az erősebb,mint a felnőtt fejjel szerzett élmény a sorozatról). De csak annyi,hogy egy gyönyörű,tehetséges Nő,akit így hívnak.S akkortájt könyveltem el Magamnak a nevet.

Mivel Én Katalin vagyok,és Nálunk szokás a név öröklése,így ezáltal is preferálom,mert a becézése nagyon hasonlít az Enyémhez... Szóval Nálam tök egyértelmű, hogy ha lesz Lányom,ezt a nevet kapja, ez már tizenakárhány éve eldöntött tény!:)

2012. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagy Natália, róla meg Evetke jut eszembe
2013. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!