Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol a névrol...

Mit gondoltok arrol a névrol hogy Natalia?

Figyelt kérdés
Nem szeretnenk magyaros nevet adni a babànak. Tudtok esetleg még màs neveket is ajanlani?
2009. máj. 17. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem cigányos. Bocsi, hogy ezt írom, nem bántásból írom csak felénk 4 cigányt is hívnak így és egyből az jutott eszembe, hogy cigányos név. De tényleg nem bántásból, ne haragudj! Ez csak az én véleményem. Nekem ezek a női nevek tetszenek: Rella, Réka, Erna, Rea, Ajsa, Réna, Niké, Doren, Adnira
2009. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban is van Natália.Tündéri kislány,nem kisebbség.Passzol hozzá a neve.Ne hagyd magad eltéríteni ha neked ez a név tetszik.
2009. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőmet hívják Natáliának. Nagyon okos csaj, igazi természetes szépség is, talpraesett, stb. Csak jót tudok róla mondani. Én hozzá kötöm a Natália nevet.
2009. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Én az első válaszoló vagyok. Az igaz, amit a 2. válaszoló írt, h ne hagyd magad eltéríteni. Tényleg nem az a lényeg, h mi itt mit gondolunk arról a névről, ami Neked tetszik. Ha Neked az tetszik akkor tarts ki mellette, ne azt válaszd, ami a többségnek tetszik, hanem, ami Neked tetszik. Elnézést még1szer, h azt írtam, h cigányos csak a véleményünkre voltál kíváncsi és leírtam a véleményem. Nekem az jutott 1ből eszembe, mivel nálunk van 1 pár cigány Natália. Bocsi! Szia
2009. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azért szeretnénk ha Natàlia lenne a neve, illetve Nathalie (mivel kûlfôldôn élûnk), mert a jelentése is nagyon tetszik ( jézus szûletésnapja ) és ràadàsul karàcsony kôrûl szûletik meg. Ami a becézést illeti szerintem nagyon aranyos (Nati). Mellesleg kôszônôm a cigànyozàst igazàn tiszteletre mélto és intelligens elképzelés.



Egy cigàny kismama

2009. máj. 17. 17:29
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Csak azt ne mondd,hogy nincsenek kimondottan cigányos nevek... :D ....mert vannak.

Amúgy a Natália nem az, nekem viszont mindig egy buta lány jut róla az eszembe. :(

2009. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
3 hónapos a lányom, Natáliának hívják, mindenki mondja milyenszép és ritka név, nem sok babát hívnak így mostanság. Mi is azért adtuk a babának ezt a nevet, mert nemzetközi, Anyukám lengyel, így a fél rokonság ott él, nem lesz gond a nevével ha megyünk Mamáékhoz látogatóba.
2009. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Első: amúgy az Ajsa az nem cigányos ugye?LOL


Szerintem a Natália,a ti esetetekben a Nathalie,gyönyörű név,különleges,nagyon szép a hangzása is:)

2009. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
19:10 Az Ajsa az egy régi magyar név. Az nem cigány név, hanem 1 ősi magyar név. Első voltam.
2009. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Én tudom jól,hogy nem cigány név,kis is hangsúlyoztam,hogy cigányos...

Ezzel az erővel mellesleg a Natália sem az,attól,hogy te ismersz olyan családokat...

2009. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!