Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol a névrol...

Mit gondoltok arrol a névrol hogy Natalia?

Figyelt kérdés
Nem szeretnenk magyaros nevet adni a babànak. Tudtok esetleg még màs neveket is ajanlani?
2009. máj. 17. 16:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nagyon szép név,becézve is tetszik.Egyáltalán nem "cigányos" a hangzása,ha Dzsesszika lenne azt mondanám az.
2009. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%

Mivel idegenek véleményére voltál kíváncsi a névvel kapcsolatban, az is benne volt a pakliban, hogy pl. lecigányozza valaki:)

Nekem se tetszik :(

Az én véleményem: magyar ember magyar nevet adjon a gyermekének! Vagy ez nagyon "ciki" manapság? Pedig mennyi csodás név van!

A szőr feláll a hátamon, amikor magyar szülő magyar gyermekének pl. Szlovákiában a "Zdenka" (Zgyenka) nevet adja, és mondjuk a teljes neve: ÓvÁryová Zdenka! :O

Vajon a magyarországi külföldi miért nem ad magyar nevet a gyerekének, hiszen itt él?! (bár biztos van ilyen is)

Mondjuk, ha a másik szülő más nemzetiségű és ezért választanak ilyen nevet, hamarább elfogadom.

De semmi közöm hozzá, csak kérdeztél és itt bárki válaszolhat:)

2009. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

Én is Natália vagyok :-)

Szerintem szép és ritka név, személyesen még soha nem találkoztam névrokonnal, pedig már 23 éves vagyok (és nem roma).

2009. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

szerintem nem cigányos. pl. a dzsenifer sokkal inkább az. főleg, ha a vezeték neve mondjuk kalányos:) szépen hangzik, mi? annyira nevetséges.

na mindegy, nem ez a téma.

talán külföldön nem utálják annyira a cigányokat, mint Mo.-on, ezért van az, hogy cigányos hangzású nevet még véletlenül sem akar adni az ember a gyerekének. Erre gondolhatott az egyik válaszoló.

ha neked tetszik, add a gyerekednek.

2009. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
szia!szerintem nagyon szep nev!!nekem a kishugomat igy hivjäk,gyönyörü szöke haju,kek szemü kisläny,es nagyon szeretem!! :) ha nem lenne a hugom,a kislänyomnak en is a Natälia nevet adnäm!de azert 1 eleg a csalädban :)
2009. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
kôszônôm a vàlaszokat
2009. máj. 18. 22:00
 17/17 anonim ***** válasza:

Igaz régebben irtad ki a kérdésedet, de nem tudok úgy elsiklani felette hogy ne válaszolnám meg! Az én kislányomat is Natáliának hivják! Gyönyörű kisbaba, és gyönyörű a neve is! EZT MÁSOK MONDTÁK!

Sajnos az a baj az emberekkel, (tisztelet a kivételnek), hogy hajlamosak egy bizonyos nevet egy személyhez kötni, és ha az a személy nem szimpatikus nekik akkor már automatikusan a név sem az! Szerintem ha tetszik a név nyugodtan add ezt a kisbabádnak, bár lehet hogy ezóta már megszületett! Szerintem gyönyörű név!!! És teljesen mindegy hogy roma vagy nem roma az ember az anyaság a világ legcsodálatosabb dolga!!!! Jó babázást!

Egy magyar anyuka!

2009. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!