Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Jázmin név?

Hogy tetszik a Jázmin név?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 18:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek es a Jasmine nevet adnam a lanyomnak, ha az szuletne. Majd meglatjuk. Engem egyaltalan nem erdekelne, hogy hany lanyt hivnak igy, ha nekem egyszer ez tetszik (mondjuk nalunk ez nem is olyan gyakori nev). Nekem is volt vagy 8 ismerosom gyerekkoromban, akit ugy hivtak, mint engem, de nem zavart. Amugy meg a legtobb Jazmin meg kisgyerek, nincs elarasztva az orszag veluk. En soha egy ilyen nevu emberrel nem talalkoztam es nem ismerek olyat sem, aki ezt a nevet adta volna a lanyanak. Ugyan 77%-os milyen nevet adna, ami nem gyakori? Leokadia, Oralia, Pamela? Mar minden nev gyakori, jon vissza a sok regi nev is az ujak mellett. Rebekatol kezdve a Mariaig minden nev felkapott lett.
2011. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!