Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név szebb Kovács...

Melyik név szebb Kovács Jázmin Korina, Kovács Szonja Korina, Kovács Jázmin Szonja?

Figyelt kérdés
2 nap múlva érkezik babuci így S.O.S.
2009. okt. 15. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! A Kovács CS után nem szerencsés az Sz betűs kresztnév. Ezért a középsőt nem ajánlanám. Nekem inkább az első tetszik, az utolsóban sok a J betű. :)
2009. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszene, hogy Kovács Korina Jázmin v. Szonja .....így szerintem jobban hangzik.
2009. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó tetszik jobban,mert dallamosabb mint a másik kettő.
2009. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem ez a kérdés, de Jázmin és Szonja sok van mostanában. Így nálam a Korina a nyerő, ráadásul az hangzik a legjobban: Kovács Korina.

Kovács Jázmin és Kovács Szonja: nehéz kimondani szerintem.

2009. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Kovács Korina hanzik jól csak igy magában.
2009. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen mi is Korinát adtuk volna csak,de mivel okt 22-én van a névnap és 17-én fog születni nálunk meg minden egyszerre van férjem és én névnapjaink,szülinapjaink ráadásul ez mind karácsonykor így már a kisbabánknak szerettük volna ha legalább a névnapja tavaszra vagy nyárra esik.Várom még a válaszokat,véleményeket.
2009. okt. 15. 16:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Legyen Karina, abból több névnap van.
2009. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kovács Szonja nem jó a CS-SZ miatt.


Kovács Jázmin szerintem szép. Muszáj mögé ég egy név? Ha muszáj, akkor Kovács Jázmin Korina.


Hogy akarjátok szólítani, mi lesz a "fő" név?

2009. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen az első változat a nyerő.
2009. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom Szonja Jázmin :-))
2009. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!