Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tarjányi Laura Jázmin szerinte...

Tarjányi Laura Jázmin szerintetek jó név? Szép?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 08:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
A Laura nem tetszik, meg túl gyakori is manapság.
2010. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Kisfiam lesz, de ha lány lenne Laura Jázmin lenne. Szerintem nagyon szép.
2010. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Szép a vezetéknevetek. A keresztnevek mostanában nagyon felkapottak, talán ezért nem tetszenek annyira.

De így kimondva egyben... ne haragudj rám, de olyan, mint egy nyelvtörő.

De ha Nektek tetszik, el ne tántorítson semmi!

2010. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Én kislányom is Laura, szóval egyértelműen tetszik, de szerintem mivel a vezetéknév is meg a keresztnév is 3 szótagos, így már a Jázminnal kicsit hosszú. Én vagy 2 kétszótagos nevet választanék vagy csak egy nevet. Szerintem Tarjányi Laura nagyon szép, kerek, nem kell fokozni.
2010. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Én is ugyan két keresztnevet adtam a lányomnak, de neki rövid a vezetékneve és elég gyakori is, csak ezért.
2010. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a Jázmin már nem hiányzik hozzá!

Nem nagyon vagyok oda a második keresztnevekért, nem igen látom értelmét.

2010. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
szép, nekem tetszik. Lehet benne kivetnivalót találni, ahogy előttem is írták, de mivel az volt a kérdésed, hogy szép név-e, így leírom: szerintem szép.
2010. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem adnék második keresztnevet. A vezetéknevetek valóban szép. Tarjáni Laura---->Szerintem nagyon szép.
2010. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsátok még egy második keresztnévvel, mert valóban hosszú lesz így a három név. Én is a Laura nevet választanám. Tarjáni Laura. Kimondva és leírva is szép. :)
2010. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok benne az l, r, így nekem is egy kicsit nyelvtörősen hangzik. Egyébként szép. Ha lányom lett volna, Jázmin lett volna, sőt ha lesz, akkor Jázmin lesz.
2010. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!