Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Élő fenyőt vesztek vagy mű...

Élő fenyőt vesztek vagy mű fenyőt? Ki melyiket szereti és miért?

Figyelt kérdés

2011. dec. 5. 20:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jah a tüskék miatt pedig egy nagy ellenben ronda így csak fa alá jó viaszvászon terítő kerül le a cserép alá
2011. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Mindenképpen élőt. A kisfiam 3,5 éves, elég eleven gyerek, de már az első karácsonyon is megértette, hogy nem rángatjuk a fenyőt.

A tűlevelek azok, amik nálunk mindig gondot okoznak, mert tényleg borzasztó sokáig kell szedegetni őket. Viszont a műfenyő nekem nagyon nem tetszik. Inkább takarítok. Valahogy úgy vagyok ezzel, hogy művirágot sem tűrök meg a lakásban, még temetőbe se vinnék művirágot, műkoszorút. Nem akarok műfenyőt sem.

2011. dec. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Műfenyőnk lesz, mert 6 hónapos a fiúnk, lassan kúszik-mászik, de a kertből hozunk be fenyő ágat, és így az illat megmarad.
2011. dec. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mű. Tavaly vettük, addig el sem tudtuk képzelni, hogy ne élő legyen. Két gyerek van, 2 és 4 évesek, de nem miattuk van műfenyőnk. Nálunk távfűtéssel 26-27 fok a lakás, két nap alatt kihal bármilyen fenyő. Azon kívül ilyenkor általában elutazunk az ünnepek között, nem nagyon érdemes két nap miatt 10ezer Ft-ért élő fát venni.

Járulékos plusz: nincs hulló tűlevél, sem a gyerek szájában, sem a szőnyegben.

Mi nem bántuk meg, idén meg külön örülök, hogy már megvenni sem kell.

2011. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, de jók ezek a "nekem soha, de soha nem lesz" válaszok! :)
2011. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hát pedig én is azt mondom,hogy amíg a gyerekem 20 éves nem lesz, addig a házamba műfenyő be nem teszi a lábát!:) Pedig még csak most születik meg, elvileg 1 héten belül.

Nekünk világ életünkben hatalmas igazi fenyőnk volt és imádtam. Persze, voltak apróbb balesetek, meg hullt a levele stb. de ezek nem akkora problémák voltak, hogy anyuék ezért műfenyőt vegyenek.

Amióta a férjemmel a saját házunkban lakunk, nálunk is alap a plafonig érő óriási fenyő!

2011. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!