Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Élő fenyőt vesztek vagy mű...

Élő fenyőt vesztek vagy mű fenyőt? Ki melyiket szereti és miért?

Figyelt kérdés

2011. dec. 5. 20:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Megmosolyogtattál,mert ezt én is így gondoltam egészen,addig míg ki nem került a baba a pocakból!!!

2011. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
bocsi:20.54-nek szólt
2011. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nos igen .. amíg a hasadban van a babó, addig könnyen 'beszélsz'.. majd egy év múlva írd le, hogy akkor hogyan hat a 'rászólok' a gyerekre nevelés. :)))
2011. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én Normand fenyőt vettem, se nem szúr, se nem hullik.
2011. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

műfenyő. én lakásban nem cipelem az igazit, talpba rakni, stb. macera. arról nem is beszélve, hogy idén métere már 4000-4500 Ft, ha nem több. én bevallom, ezt értelmesebb dologra költöm.

a műfenyővel sincs baj, szépen fel lehet díszíteni, praktikus, főleg gyerek mellé.

2011. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Élőt. Gondolkodtam, hogy idén már műfenyőt veszünk és akkor pár év alatt behozza az árát, de nem bírnám elviselni a műfenyőt. Amióta az eszemet tudom élő fenyőnk volt, én ebben nőttem fel és nem is tudok megvenni sem egy műfenyőt. A kislányunkkal ez már a 3. karácsony lesz és még sosem volt semmilyen téren baj vele. Mármint a fával :) De a lányommal sem :))
2011. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Élő, amit 24-én a párom vág ki a kertben. Nekünk a karácsony csak így az igazi.

Egyik gyerkőc 3 éves múlt, a másik 7 hónapos. A nagy már megélt pár (ez lesz a 4.)karácsonyt, soha nem volt az élő fával gondja. Megfogta, megszúrta, többet nem fogta meg. Legalábbis következő karácsonyig. :)

2011. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

20.54 vagyok

Igen, tudom, én nem tudhatok semmit mert még nem neveltem gyereket. Pont ezért érveltem azzal, hogy én is voltam gyerek :)

És miattam sem vettek anyámék műfenyőt, mégis túlélte mindenki, nem gyulladt ki a ház, sőt, semmi karácsonyfa baleset nem fordult elő :)

2011. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ja de, történt. Egyszer felfaltam az összes elérhető magasságban lévő szaloncukrot, amíg nem figyeltek, és két napig fájt a hasam :)

De ez nem a fenyő anyagától függő dolog volt :)

2011. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Élő fenyőnk lesz, idén lehet kiszorul a gyerekszobából... Cserepes, a vödrére lesz szép papír téve, sprickával permetezve/öntözve.

Nekünk spec február végéig bent volt a gyerekszobában a fa, és se a gyerekeknek(20hónapos és 1hónapos) se a fának nem lett baja, azóta köszöni a fácska szép helyen cseperedik(már nem lesz bolygatva)

Annyi, hogy a nagy nagy csendben szerette enni róla a szaloncukrot... Mindig pótoltam a napi fejadagját

2011. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!