Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért becézik oda nem illő...

Miért becézik oda nem illő nevekkel a gyereküket?

Figyelt kérdés

Miért nem adtak mást nekik? Csak pár példa az ismerőseim közül:

Mónika,de Pankának hívja az anyja,a tesója Lajos,akit Öcsikéznek. Az unokatesóm lányainak neve Bernadett és Renáta,ellenben az egyiket Bebének,a másikat Rénónak szólítják. Az ő unokatesójuk Dominik,akit Dongónak szólítanak.


2011. nov. 11. 02:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer majd gyereked lesz, és megérted. :)


Tesóm Ágnes, és amikor olvasni tanult, anya rengeteget küzdött, mire kiolvasták a Téli Tücsköt, így ragadt rá a Tücsi. Én pedig kiskorom óta nem tudok aludni a plüssnyulaim nélkül, így én lettem a Nyúl.


Mi ebben a szánalmas, vagy a ciki?

2011. nov. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Kösz,van gyerekem,akinek olyan nevet választottam,amin szívesen szólítom. És te se haragudj meg,de utálnám,ha Tücsöknek szólítana az édesanyám. Amúgy Ági vagyok.:)
2011. nov. 11. 02:24
 3/42 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg te érzelemszegény vagy, és nincs gyereked. Inkább ez a szánalmas.
2011. nov. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
56%
A barom te vagy. Egy anya mond ilyet? Akár egy fórumon egy idegennek? Hát mond.. úgy látszik. A Renáta - Rénóban semmi felháborítót nem látok.
2011. nov. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
57%
hogy te milyen szánalmas vagy kérdező... úúúúristen.
2011. nov. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Te nem válaszoltál,hanem engem bíráltál. Nem fogok neked magyarázkodni. Válaszolj a feltett kérdésre,vagy menjél aludni.
2011. nov. 11. 02:36
 7/42 A kérdező kommentje:

Szerintem meg te érzelemszegény vagy, és nincs gyereked. Inkább ez a szánalmas

Ez tényleg válasz a kérdésemre,köszi...

2011. nov. 11. 02:38
 8/42 anonim ***** válasza:
90%
De miért te döntöd el azt, hogy "oda nem illő"? Ha mondjuk Tehénnek vagy Disznó Malacnak becéznék, még megérteném. De Panka, Öcsi, Bebe, Rénó és Dongó? Ezekkel mi a bajod?
2011. nov. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Te meg miért döntötted el,hogy ellenségeskedsz?
2011. nov. 11. 02:41
 10/42 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként tökre irigyellek, hogy hajnali 3-kor ez a legnagyobb problémád az életben. Ne is legyen több. :)


Jóéjszakát mindenkinek.

2011. nov. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!