Bevállalnád a babát?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok,a párom 28. Havi 250-300ezer(változó) forintból élünk most, ebből a párom keres jóval többet.

Albérlet, hitel nincs, autó van.

Nagyon szeretnénk egy kisbabát, már több, mint négy éve együtt vagyunk és több, mint egy éve együtt élünk!


Saját házra a közeljövőben biztos, hogy nincs esélyünk.

Bevállalnád így? És ha igen, könnyű szívvel?


2011. nov. 7. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi is albérletben lakunk és babát várunk. Ezt tudatosan alakítottuk így, szeretünk itt lakni, és még pár évig biztosan itt maradunk. Nekünk ez így teljesen jó, kényelmes megoldás, hogy ha esetleg költöznénk, akkor könnyebb itt hagyni a lakást, nem kell szenvedni az eladással.
2011. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze ha úgy érzed, miért ne? De azért a 250-300 nem olyan óriási összeg ám, hamar elmegy az egy gyerek mellett,kettő mellett meg ajaj... :-))Sok sikert!
2011. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok. Mi 350-370 nettóból élünk két gyerekkel. Régi kertes házban ami iszonyat viszi a pénzt (olyan mintha Pesten albérletben élnénk, úgy értem anyagilag olyan), hitel nincs autó van. De nagyon be kell osztani a pénzt.
2011. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert pl van olyan pl mikor elromlik a kocsi, no most volt ilyen bruttó 86 ezer volt, és akkor rögtön meglőtték a hónaot. Mindig van valami plusz kiadás. A héten a villanyelszámolás + 49 ezer vorint és még sorolhatnám napestig. :-(
2011. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!