Bevállalnád a babát?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok,a párom 28. Havi 250-300ezer(változó) forintból élünk most, ebből a párom keres jóval többet.

Albérlet, hitel nincs, autó van.

Nagyon szeretnénk egy kisbabát, már több, mint négy éve együtt vagyunk és több, mint egy éve együtt élünk!


Saját házra a közeljövőben biztos, hogy nincs esélyünk.

Bevállalnád így? És ha igen, könnyű szívvel?


2011. nov. 7. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodás nélkül :)


Mi kevesebbre vállaltuk... Sosem bántam meg :)

2011. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ebből a jövedelemből akár kettőt is eltudnátok tartani.
2011. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A pénzel biztos hogy nincs gond.Azt meg hogy 22 évesen bevállalod e azt te tudod.

Nekünk jóval kevesebb a havink,mégis bevállaltuk a kislányunkat.Soha nem bánnám meg.

De végül is mi a problémád,hogy nem külön laktok?Mi is az én szüleimmel lakunk,semmi gond nincs ezzel.

2011. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bevállalnám.


Ha vágynék rá, és a leírt feltételek adottak lennének (nem vagytok rossz helyzetben úgy látom), akkor simán, jó szívvel bevállalnám.

2011. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi össz 180 ezerre vállaltuk,ebből 40 ezer kocsihitelre megy el.Nem volt mire várni már én 30,férjem 35.A ti bevételetekre bátran bevállalnám.
2011. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ez nem kérdés!:)

mi 70ezerből ,hitellel élünk és szeretnénk babát.

2011. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jajj,lehet félreérthető volt, külön lakunk, tehát albérletben élünk, hitel nincs, autó van. :) Bocsánat, ha

félreérthető volt.


Egyébként meg nincs problémám, csak a véleményekre vagyok kíváncsi,mert mivel még nincs gyerekem, csak hozzávetőlegesen tudom,hogy anyagiakban mit jelent ez.


Köszönöm az eddigi válaszokat!


Amúgy én keresek olyan 70-75 ezer forint körül, a többit a párom. Tehát ha itthon maradok a babával, akkor szerintem nem olyan sokkal lenne kevesebb a bevételünk, sőt szinte egál.

2011. nov. 7. 20:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az albérlet szerintem egyáltalán nem akadály! :)
2011. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
AZ anyagiakat figyelembe véve igen. Nálunk kb. ugyanilyen arányban oszlik meg a fizetés. A férjem fizetéséből kényelmesen megélünk. Sok extra dolgot is meg tudok venni a gyereknek. Magadra meg úgysem lesz időd költeni. :)
2011. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Már ma elkezdeném "legyártani". :) Ilyen anyagi feltételek mellett simán. Te kb ugyan annyi járulékot fogsz kapni, ha meg van a jogosultsági időd, és ha szeretitek egymást, miért ne?!
2011. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!