Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan hesegessem el a kistesó...

Hogyan hesegessem el a kistesó gondolatát?

Figyelt kérdés
13 hós a fiam és már jó pár hónapja állandóan az újabb várandósság, szülés jár a fejemben. Sajnos nem úgy állunk anyagilag, és türelmem sem lenne még egy kicsihez, de mégis epekedek amikor meglátok egy mini életet. Azzal nem megy, hogy most nincsenek meg a megfelelő körülmények. Minden hónapban félig azért imádkozom, hogy ne jöjjön meg, félig pedig azért, hogy megjöjjön. Tiszta bolond vagyok :(
2011. okt. 27. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ott lenne gy síró újszülött és egy dacos 2 éves.

Nekem ennyi bőven elég volt az első után pár évig és második után is, hogy ne legyen harmadik

2011. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik-másik gondolatommal nem feltétlen értek egyet én sem, de próbálom elhessegetni a gondolataidat, mert ezt kérted. :)


Íme:


nagy hassal nehéz lesz ellátni az örökmozgó gyerkőcödet,


újabb napirend kell majd, két gyerekkel nehezebb lesz összeegyeztetni,


mi lesz ha a másik hasfájós lesz és extra sírós, és mellette alig jut majd időd a nagyra, aki emiatt fog ordítani,


gáz ha nem jut majd pénz kenyérre,


két gyerekkel elmenni vásárolni őrület - az egyik üvölt, a másik veri magát a földhöz,


mikor a kicsi szopik, a nagy éppen a szekrényre mászik - vagy megvárod, hogy a nagy leessen vagy arrébb dobod a szopizó babát, aki elkezd ordítani,


stb.


:)


Na figyu. Mérlegeljetek a pároddal. Együtt döntsetek. Okosan, ügyesen, átgondolva. Ha egy pici esélyt is láttok arra, hogy menni fog, akkor menni fog.

Ja, bocs el kell terelnem a gondolatokat...hát akkor nincs más, minthogy azt mondjam: ne vállalj még babát, mert teli vagy kétségekkel! S anyagilag sem álltok jól!

2011. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nálam az nem megy amit az első írt.már milliószor megtettem.megfogadtam hogy nem kell még 1,csak éljem túl a napot,mikor olyan napja volt a fiamnak,de ez nem elég,mert mindennél jobban szeretnék még1 gyereket.igaz én szedek bogyót,de mostanában ki-ki marad 1-1 igy minden hónapban azon imádkozok hogy hátha.egyébként nálam is ugy 1 éves kor körül volt ez a tesó utáni fellángolás,csak nálam már régóta tart.fiam már 26 hónapos.mindennél jobban szeretnék megint terhes lenni,szülni,meg babázni,csak misem állunk valami jól anyagilag.
2011. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
_Nem vagy bolond. az én kisfiam 17 hós és én is minden percben a kis tesóra gondolok főleg akkor amikor látom, hogy más kisebb gyerekekkel is milyen jól el van. Nekünk se épp rózsás az anyagi helyzetünk de nem szenvedünk hiányt semmiben. Úgy vagyok vele ha sikerülne is a második hamarosan akkor örülnék neki nagyon mert a kis ruhák még megvannak egyszerre felnőnek, a nagyobbik tanítja már a kicsit. Én is úgy érzem néha, hogy nem lenne türelmem hozzá de ha most nincs akkor 5 év múlva se lesz mikor már a nagyobbat már más fogja érdekelni és akkor rosszabb lesz kétfelé szakadni.
2011. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

Nálunk 9 év lett a különbség, sokkal türelmesebbnek érzem magam kicsihez, hogy már a nagy nagyobb, mint amikor 2-3 éves volt



nekem kis korkülönbség nem jön be, otthon lenni 5-6 évig..szóval mindeki mag tudja, érzi

2011. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz!

Az a baj, hogy ezt már mind átrágtam, persze csak képzeletben, hisz első baba lévén fogalmam sincsen, milyen a dackorszak vagy a szekrényre mászás. Szerencsére még egyikben sem vagyunk benne. Mi sem nélkülözünk, de a párom most lett munkanélküli, albérletben élünk, én elkezdtem az egyetemet. Tehát semmi nem klappol most egy kicsihez, azért nem is csináljuk "élesben". De ezek mellett mégis olyan de olyan jó lenne..

2011. okt. 27. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vagy egyedül.)

Mi a harmadikkal vagyunk így, de a másik kettő kivisz az idegből minden nap... Imádkozunk 3 gyermekmentes, pihenős napért!! .))

2011. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!