Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Amikor kiderult...

Mit tegyek? Amikor kiderult hogy kisbabat varok azonnal letettem a cigit, most viszont megint ramjott, hogy nagyon kivanom 23km. sok a zur itthon es azert nyulnek hozza de nem teszem. Mivel hesegessem el ezt az atkozott gondolatot?

Figyelt kérdés
nem szivom de sokszor mar nagyon rajta vagyok annyira kiborulok.
2009. szept. 10. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! az hogy sikerült abbahagyni, amikor megtudtad, dícséretes dolog! Sosem fog teljesen elmúlni a hiánya (hidd el, én is érzem még). Nekem az segít, hogy ha arra gondolok, hogy ha megszületett és nekem rossz napom van, vagy ideges leszek, akkor sem úgy fogom levezetni a feszültséget, hogy lekeverek neki két pofont... mert vigyázni akarok rá. És ez pontosan ugyanolyan. NE őt büntesd, mert neked rossz napod van, vagy sok a problémád! Inkább hallgass olyan zenét, ami megnyugtat, vagy sétálj egy nagyot és hagyj magad mögött mindent... vagy egyél egy csokit. Ne kezdd el újra! Gondolok majd rád, amikor én is érzem a vágyat a cigi után! Legyünk erősek, ÉRTE! Sok-sok erőt küldök!
2009. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most egy ilyen nap? Már rég nem gondoltam én sem a cigire, de ma egyész nap csak arra gondolok, hogy kávézok és mellé elszívok egy cigit. Pedig már 35 hetes vagyok, ennyi ideig kibirtam, most nem tudom, mi van velem. Én babavideókat nézek, tündéri csöppségeket, és elképzelem az én kis angyalkámat a pocimban, hogy hogy ártanék neki ezzel. Sajnos, jobb ötletem nekem sincs. Kitartás neked is!
2009. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős! Én is amint + lett a teszt letettem. A 2. trimeszterben államvizsgáztam...volt min izgulnom, és persze a nyár, amit eddig végi buliztunk (sütögetés, sör-bor, cigi) és amikor ismét kiültünk valamelyik barátnál a kertbe szalonnát sütni, hát jött az a régi érzés hogy de jó lenne. Vagy otthon néha. De megálltam. Az államvizsgámnál mikor tanultam, és már nem bírtam, annyit tettem, hogy fogtam egy szál cigit, kimentem a kertbe, meggyújtottam, és hagytam hogy leégjen. Csak fogtam és nem szívtam bele. Hát nagyon nem tetszett a szaga! Szerencsére sikerült megállnom és ezután is megfogom, hisz a kisbabám az első! :)

Kívánok mindenkinek sok erőt és sok-sok boldogságot a babához!

35 hetes kismami

2009. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, lemaradt a 2. mondatból hogy én is letettem amint....
2009. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D:D Bocsi, dinka vagyok ma, hiszen ott van! :S Kissé szétszórt vagyok így a terhesség vége felé! :S
2009. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!