Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az itteni anyukák nem képesek...

Az itteni anyukák nem képesek elviselni a kritikát?

Figyelt kérdés

Már nem egy kérdésem került igen hamar törlésre.

Olyan kérdések, hogy miért nem lehet megnyugtatni a boltban, buszon, rendelőben ordítozó kisgyereket, vagy hisztirohamos gyereket, vagy bömbölő kisbabát.

Meg miért kell mindentől óvni a gyereket, ha csak elmennék a kutyámmal mellette, már akkor rám szólnak, hogy hozzak innen a büdös kutyámmal.

Az ilyen kérdéseimet valahogy igen gyorsan 5-6 perc alatt egy válasz nélkül törölték. Provokatív kérdés, meg minden más címszóval.

Az itteni anyukák nem képesek beismerni ezeket a dolgokat, nem bírnak elfogadni kritikát?

Nem csodálkoznék, ha ezt a kérdésemet is 5 pervc alatt töröltetnék... -.-'


2011. aug. 30. 15:02
1 2 3
 21/25 sumergo ***** válasza:
Tudod te megbízol a kutyádban, mert ismered, de aki mellett elmész, ő nem ismeri, és nem tudja mennyire agresszív! Nekem is van kutyám, volt is mindig, sétáltattam is. Totál nyugis kutya volt, (skót juhász, a későbbieket már nem nagyon vittem utcára) meg nem harapott volna senkit, főleg gyereket nem, de ha valaki közeledett a járdán, akkor kimentem vele az útra, mert tudom, hogy van aki retteg a kutyáktól, és erről nem tehet, neked kell figyelmesnek lenned!!!
2011. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem kicsit vagy provokatív, talán azért... :P
2011. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ordito kisbaba temahoz: Ha egy kisbaba ehes akkor SEMMIVEL nem lehet lecsendesiteni csak kajaval. De fajhatott a hasa is! O meg nem tudja kifejezni mashogy magat csak orditassal! Az en fiamnak is kegyetlen hasfajasa volt es szinte nem hatott ra semmi. Sirva probaltam ringatni,tornaztatni,maszirozni es nem segithettem rajta. Mig nem vagy anya ezt az erzest el sem tudod kepzelni milyen sz@r.


2 eves a fiam. Ez a legrosszabb kor. Itt Kanadaba ahol elunk van is ra egy kifelyezes "terrible twos" (szornyu ketevesek)

Es nagyon igaz.

A dac-korszak amikor a kedvenc szavuk a nem es nem akarom. Ez nem rossz neveles eredmenye,ezen minden gyerek atmegy, elobb-utobb kinovik. Majd ha gyereked lesz megtudod.


En is sejtem,hogy ki vagy te kerdezo. Sajnalom,hogy meg mindig nem sikerult tul tenned magad a dolgokon. A gondolkodasod nem olyan mint egy felnotte. A kerdeseid pedig nyulvan provokacio celjabol szulettek. En nem szoktam kerdest jelenteni es nem feltetlen az ide iro anyukak teszik, leteznek moderatorok is.

2011. aug. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Upsz elirtam a kifelyezes az kifejezes akart lenni (hiaba mar eleg keso van)
2011. aug. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ezt is törölni kellett volna, mert ez provokatív 'kérdés' és semmi értelme...
2011. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!