Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az itteni anyukák nem képesek...

Az itteni anyukák nem képesek elviselni a kritikát?

Figyelt kérdés

Már nem egy kérdésem került igen hamar törlésre.

Olyan kérdések, hogy miért nem lehet megnyugtatni a boltban, buszon, rendelőben ordítozó kisgyereket, vagy hisztirohamos gyereket, vagy bömbölő kisbabát.

Meg miért kell mindentől óvni a gyereket, ha csak elmennék a kutyámmal mellette, már akkor rám szólnak, hogy hozzak innen a büdös kutyámmal.

Az ilyen kérdéseimet valahogy igen gyorsan 5-6 perc alatt egy válasz nélkül törölték. Provokatív kérdés, meg minden más címszóval.

Az itteni anyukák nem képesek beismerni ezeket a dolgokat, nem bírnak elfogadni kritikát?

Nem csodálkoznék, ha ezt a kérdésemet is 5 pervc alatt töröltetnék... -.-'


2011. aug. 30. 15:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15:13 teljesen egyetértek veled! Sokan túlmisztifikálják a baba, kisgyermek dolgot. Nekünk is van kutyánk 2 is és szinte minden rokonnál is vannak. Soha semmi baja nem lett a gyermekemnek tőlük. ha elesik megvigasztalom, de nem csinálok belőle tragédiát, mert hányszor elesik még. És ha a homokozóban beveszi a homokos kis kezét, abba sem halunk bele. Persze ne egye kilószám, de nem fertőtlenítgetem rögtön.
2011. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azért megy egy bunkó rád szólt, és az véletlenül pont egy kisgyerekes anyuka volt, azért nem kell máris általánosítani és kiírni egy kérdést.
2011. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az vagy akire gondolok,fogadj meg egy jótanácsot: Keress fel egy pszichologust,mert ez már nem normális amennyi fóbiád van az anyukákkal,és a gyerekeikkel kapcsolatban.Én emgértem hogy értek sérelmek,de itt az idő belátni,nem tudod feldolgozni őket. Fordulj szakemberhez. És ezt a legkisebb rossz szándék nélkül irom.
2011. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem véletlen törlik a kérdéseid.

Meg az se mindegy, hogy fogalmazol!

Nekünk is van kutyánk, de más kutyájához még véletlenül se engedem a gyerekem. És te se tudhatod, hogy az anyuka miért nem szereti a kutyákat. Azt pl én is utálom, ha a kutyák szabadon szaladgálnak a téren, ahol egy csomó kisgyerek van. Jött már nekem is kutya úgy, hogy állítólag szelíd volt, nem provokáltam, mentem a gyalogos úton, rámtámadt és még jó, hogy csak a ruhám tépte szét.

Látszik, hogy nincs gyereked. De lehet, hogy jobb lenne, ha nem is lenne, ha így vélekedsz dolgokról.

"bömbölő kisbaba"?????????? Szerinted mit kéne neki csinálnia, szavalni vagy énekelni?????

2011. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 ava87 ***** válasza:
100%

Nézd, én kutya miatt sosem szólnék, ha a gazdája pórázon sétáltatja, és nem arról van szó, hogy egy 40 kilós tinilány sétáltat egy nála kétszer nehezebb, fegyelmezetlen kutyát. Bár ilyenkor sem szólok be, inkább kikerülöm. Attól nem lesz baja egy gyereknek, ha elmegy mellette egy kutya.


Viszont nem tudom, mit értesz a síró gyerek megnyugtatása alatt. Ha hisztizik valamiért (szóval nem valami baja van, hanem akar valamit, amit nem kaphat meg), akkor elmondom neki, hogy nem lehet, és ha továbbra is hisztizik, akkor nem állok le vele vitatkozni. Ugyanis két dolog van, amitől csöndben maradna ilyenkor: 1. mégis megkapja, amit akar --> nem véletlenül nem engedem meg, szóval a nem, az nem marad. 2. benyugtatózom --> ezt épeszű ember nem teszi meg. Ennek fényében, minél kisebb feneket kerítek a hisztinek, annál hamarabb abbahagyja. Ha elkezdek vele ügyürübügyürüzni, annál inkább ordítani fog máskor is.

Elhiszem amúgy, hogy ez zavar, de hidd el, engem is. Mások is csinálnak olyat, ami engem zavar, ráadásul javarészt felnőtt emberek, mégsem töltöm az egész napomat a rájuk való panaszkodással.

2011. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
buszon még a fitalat buliból hazamenő társaság is csöndbe beszélgetett, de az anyuka a kisbabával orddított kisbabával nem csinátl semmit, nézett ki az ablakon, tudomást se vett hogy ordít a gyereke, és mindenki őt nézi.
2011. aug. 30. 18:13
 17/25 ava87 ***** válasza:
De szerinted mit csináljon vele? Peckelje fel a száját?
2011. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt kétlem, hogy buliból hazautazó társaság, és egy anyuka gyerekkel egy buszon utazott volna. Időben valahogy nem stimmel.
2011. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a kérdést is törölni fogják, mert idióta vagy!!!!!!
2011. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 ava87 ***** válasza:
100%
Amúgy a buliból hazamenő társaság még jó, hogy csöndes, kinek van már akkor energiája hangoskodni? Inkább az odafelé menő társaságok hangosabbak :)
2011. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!