Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az itteni anyukák nem képesek...

Az itteni anyukák nem képesek elviselni a kritikát?

Figyelt kérdés

Már nem egy kérdésem került igen hamar törlésre.

Olyan kérdések, hogy miért nem lehet megnyugtatni a boltban, buszon, rendelőben ordítozó kisgyereket, vagy hisztirohamos gyereket, vagy bömbölő kisbabát.

Meg miért kell mindentől óvni a gyereket, ha csak elmennék a kutyámmal mellette, már akkor rám szólnak, hogy hozzak innen a büdös kutyámmal.

Az ilyen kérdéseimet valahogy igen gyorsan 5-6 perc alatt egy válasz nélkül törölték. Provokatív kérdés, meg minden más címszóval.

Az itteni anyukák nem képesek beismerni ezeket a dolgokat, nem bírnak elfogadni kritikát?

Nem csodálkoznék, ha ezt a kérdésemet is 5 pervc alatt töröltetnék... -.-'


2011. aug. 30. 15:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Talán a moderátor törli magától... :)
2011. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Majd ha lesz gyereked, megérted őket.
2011. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincsenek "itteni anyukák". Itt nagyon sok és sokféle anyuka van.

Ha már sok kérdésedet törölték, akkor talán lehetett azokkal mégis valami, de ezt így nehéz megmondani, hiszen nem tudom, milyen kérdésekre gondolsz pontosan. Amit a magyarázatodban leírsz, azt nem teljesen értem...


(Én még nem töröltettem kérdést, maximum választ, ha egy kérdés nem tetszik, tovább megyek...)

2011. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Enyémet pl a moderátorok törölték, pedig csak közvéleménykutatást végeztem:/
2011. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Nyilvanvaloan, mert provokativ es semmi ertelme.

Masreszt, honnan tudjam, miert szolnak rad, amikor kutyaval vagy, en nem szoktam senkire raszolni, nem tudom, miert teszik.

Es ahhoz sincs semmi kozom, ha valaki nem nyugtatja meg a buszon a hisztizo gyereket, sot, ok tudjak, hogyan neveljek a gyerekuket, miert szoljak bele, raadasul engem nem zavar, hiszen pici gyerekek. Es egyebkent, ha ennyire zavar teged, ne itt eld ki magad masok hata mogott kritizalassal, hanem amikor epp egy bombolo gyereket latsz es zavar, menj oda az anyukajajoz es beszeld meg ezt vele.

Komolyan nem ertelek, vannak sokkal fontosabb dolgok a vilagon,ne hatagudj, nem kotekedeskeppen szantam.

2011. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet általánosítani. Mondjuk én már meg sem szólalok,mert én nem vagyok az a túllihegős anya. Tehát nem kötöm fel magam, mert anyós véletlenül két korty tejet adott a gyereknek, vagy meg eltaknyolt az udvaron és sebes lett a térde. Kutyánk is van!:)

Sőt én nem viszem étterembe a gyereket, mert egyszer vittem, elunta magát és ordított,mint a sakál és nyilván megértem,hogy a többi vendég nem ezt akarja hallgatni.

De másnak meg az nem jó,ahogy én csinálom ez van. Én az ilyen kérdéseket inkább kerülöm,mert tudom más a nézetem,mint a legtöbb anyának!

2011. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tényleg provokativak a kérdésied? Miből gondolod hogy az anyuka a biszon pl.nem tesz meg mindent azért hogy elhallgattassa a gyereket(persze vannak kivételek,de szerintem az a kevesebb) Hidd el,őt sokkal jobban zavarja mint téged,hisz ő egész nap hallgatja:-)

Ha olyat mondanak hogy huzz el a büdös kutyáddal,annak nem lehet hogy oka van?Pl. tényleg büdös,nincs rajta szájkosár,póráz vagy ilyesmi? Vagy nem szoktad játszótérre vinni?

2011. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 15.21-es válaszolóhoz.Esetleg nézz magadba...nekem konkrétan még 1 kérdésem se került törlésre!Valószínűleg se a modik,se a nagyközönség nem ítélte provokatívnak,illetve a többi kritériumnak is megfelelt.Szerintem Te még nem vagy szülő-nekem 2 csemetém van-mert ha az lennél,értenéd,miért is védik az anyák a gyerekeiket.Tudod,én is elhajtanálak,ha túl közel jönnél a kutyáddal hozzánk.Ennek az is oka,hogy nem ismerem az állatot....vagy:tudod hányszor sírt már vígasztalhatatlanul valamelyik gyerekem?SEMMI,de SEMMI nem használt neki.
2011. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Aham, túl közel, haha simán sétáltam az utcán! nem játszótéren, meg sehol máshol, ahol egy anyuka ült a gyerekével a padon kb 3 méterre tőlük mentem a járdán, rájuk se néztem, erre oda szóltak, hogy huzzak már át az út másik oldali járdájára...

Hát kösz!

2011. aug. 30. 15:47
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Na most én sem vagyok az a hőbörgős, kötözködős fajta anyuka, de elgondolkodtam a két megemlített kérdéseden amit töröltek. Hát mit ne mondjak, elég nehéz egy hisztiző dacos 2 évest lecsendesíteni egy boltban, ha az nagyon akar valamit. Amíg nem volt gyerekem ezen én is mindig kiakadtam. A másik meg, nem tudom milyen fajta kutyád van, de én kapásból féltem a gyerekem bármilyen idegen kutyától, sosem lehet tudni, tele vannak a hírek kis gyereket ért kutyatámadásokkal. Szóval én bele nem kötnék a kérdéseidbe, de annyit én is mondanék, ha egyszer gyereked lesz, akkor majd megtudod.
2011. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!