Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordúlt valakivel, hogy a...

Előfordúlt valakivel, hogy a munkahelyéről a terhessége miatt nagyon kora szakaszban ment tp. -re és csípkelődő megjegyzéseket kapott a fejéhez?

Figyelt kérdés
Pl. Én 9 hónapot végig dolgoztam, ez meg a 2. hónaptól tp. -re megy. Stb. Ilyen helyzeteket hogy lehet kezelni?
2009. ápr. 15. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy a rám nézve leges legrosszabb út, az, ha a munkahelyemen őszinte vagyok. Nem szabad. Már több helyen megtapasztaltam. Nemcsak a terhességgel kapcsolatban, hanem más egyéb szitukban is, ha megmondtam őszintén a dolgokat, akkor kiadtam magam egyből nekik és egyből tudták, hogy hogyan és miképpen lehet a leggyorsabban keresztbe tenni nekem.

Így volt ez a terhesség alatt is, mert a 6. héttől feküdtem. A csak úgy kiirattamtól kezdve a büdös a munkaáig minden voltam. Mindezt 9 év ott töltött idő után.

2009. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 év után közöltem, hogy kismama vagyok, de dolgozni akarok. Addig nem is volt semmi baj, míg a 10 héten nem javasolta az orvos, hogy hagyjam abba a munkát. Mikor ezt megtudta a főnök, minden voltam, csak ember nem. Hihetetlen stresszes volt minden napom, míg a 11 héten a munkahelyemről mentem a kórházba, a baba elment. 2 hét táppénz után ráadásul ki is rúgtak, mondván, hogy nem voltam korrekt, azt mondtam, sokáig dolgozom majd kismamaként. Teljesen összeomlottam, pedig újra próbálkozni szerettünk volna. Ne törődj másokkal, ha kényelmetlenül érzed magad, rögön menj táppénzre. Csak a saját érdekedet nézd, senki nem fog vigyázni rád helyetted!
2009. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!