Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit teszel magaddal és a...

Mit teszel magaddal és a kisgyermekeddel, hogy ha betölti a 3 évet és március végi születésű?

Figyelt kérdés

Így nem veszik fel évközben már oviba, majd csak ősztől, szeptembertől( ha felveszik egyáltalán).

A felgyűlt szabik nem elegek márciustól a szeptember közepe/végéig kitolódó óvodai beszoktatásig.

Hol lesz a 3. szülinapjától+szabijaid addig, amíg nem mehet szerencsés esetben oviba? És Te?

Nálunk nincs nagyszülő, akire rá lehet bízni egész nap hónapokon át.


2011. júl. 26. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy idősebb szomszéd néni, vagy rokkant nyugdíjas hölgy, aki szívesen vigyázna rá, nincs a közeletekben. Ha családi napközibe se tudjátok beadni, se magán oviba, még ez is megoldás lehet. Körbe kell kérdezni az árakat, és fizetni...

Egyébként az én gyerkőcöm is márciusi, ha nem jön addig majd a kistesó, nem tudom, hogyan lesz.

2011. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, mint Te, kedves kérdező. Márciusi a gyerkőc, idén beirattam tavasszal, jött az elutasítás, hogy helyhiány stb. Fellebbeztem, nem tudom kire bízni, nincs kistesó, magánovit nem tudunk megfizetni. Hiába, így is elutasították, szóval csak jövő szeptembertől mehet. Gőzöm sincs, mit fogunk csinálni. Én is számolgattam, a szabijaim talál kitartanak májusig, és utána?? Ráadásul hiába viheted szeptembertől, akkor még csak a beszoktatás kezdődik...
2011. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!