Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi esze? Újszülö...

Hogy lehet ennyi esze? Újszülöttet hazavinni a kórházból ölben, így beülni az autóba?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem igazán az én dolgom,de az egyik ismerősöm büszkén reklámozta ezt pár napja,hogy így jöttek haza.Könyörgöm,volt ennek valaha is jogosítványa? Nekem sincs még régóta (17 vagyok),de hogy szorulhat egy emberbe ennyi felelőtlenség,mikor szinte minden nap hallunk balesetről? Más is lehet az okozója...

Nem szeretnék vitát,de vélemények?


2011. jún. 20. 12:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, elképedve olvasom, amiket ez a bizonyos újságíró ír a közlekedésről.

Nem tudom, hol vagy újságíró, gondolom Blikk vagy valami hasonló, mert ott talán beveszik a hülyeségeidet, de itt nem igazán. Olvastasd már el a férjeddel, amiket írtál, elvileg ő tud vezetni.

Olyan képtelenségeket írtál, hogy csuda!!!

Akkor is hibás vagyok, ha állok két autó között pl. piros lámpánál, és az utánam jövő belém megy, én meg az előttem levőbe. Na, ezt a szitut hogy kerülöd ki? Felröppensz a magasba???


Kérdező, bocs az offért, de nem bírtam megállni, hogy ne írjak.

valóban felelőtlenség a babát kézben szállítani, mindegy hova, mennyit és hol megy az ember.

2011. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

14.42 vagyok - szerintem ne erőlködjetek, őt nem lehet meggyőzni:)


Számára ismeretlen fogalmak a ház mögül kilépő gyalogos, vagy az útra kiszaladó kutya - hiszen ahol ő él, ott ezek valószínűleg nem léteznek.

2011. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

15:10

semmi gond,engem is felhúzott a kedves újságíró anyuka:):):)

2011. jún. 20. 15:16
 24/44 A kérdező kommentje:
ja és szerintem a férjének meg se merné mutatni,miket írt,mert szegény szerintem sírna vagy a röhögéstől vagy a szomorúságtólXD (Bár mondjuk inkább az utóbbitól,ha évente 30.000 km-t vezet).
2011. jún. 20. 15:18
 25/44 anonim ***** válasza:
78%

Nemcsak hogy eszembe nem jutna,de nem véletlenül tilos is.

Egyébként az jutott erről eszembe,hogy kb. félidős terhesen beszélgettünk erről otthon,és az anyósom azt mondta,hogy eszembe ne jusson a hordozóba tenni a gyereket,mert tönkremegy a gerince,én bátorkodtam megkérdezni,hogy akkor mégis hogyan hozzuk haza.A válasza:hát ölben.Na neki is ennyi esze van.

2011. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Megáll az ész és ácsorog!!!!!


Ledöbbenve olvasom az újságíró anyuka írásait. Majd ha elballagsz kresz-tanfolyamra, leteszed a rutinvizsgát, eü vizsgát, forgalmi vizsgát és JOGOSÍTVÁNYT szerzel, akkor szólalj meg.

Hány vétlen balesetet meséljek neked? (Gyed előtt biztosító kgfb részlegén dolgoztam, úgyhogy nekem nem tudsz újat mutatni.)

Földútnál lassítani???? Tudod, létezik az a fogalom, hogy alsóbbrendű út. Na, a földút az ilyen. Aki az aszfalton közlekedik, annak elsőbbsége van, tehát nem kell lassítania minden bokornál, mert te azt mondod.

Járdára felhajtani? Jaaa, hogy ott gyalogosok, biciklisek, babakocsisok járkálnak?! Elütsz valakit, ugyan megúszod, hogy hátulról beléd szálljanak, de akkor már nem vétlen, hanem vétkes vagy.


Gondolkodj, gyűjts infót, ha már olyan nagyra tartod magad az újságíró mivoltoddal!


Nem is értem, hogy merik a babát ülés nélkül szállítani. Az első dolog volt, amit megvettünk. Ez ma már nem lehet pénzkérdés, akár használtat, akár újat is potom pénzért lehet kapni.

2011. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
57%
Én még tömegközlekedéssel sem vinném haza ölben a pici babámat!
2011. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Hat en most tanulok vezetni es szinte sirtam a rohogestol az ujsagiro- jogsi nelkuli valaszolon.De mondjuk kozbe szornyulkodok is es raz a hideg ,hogy vannak ilyen emberek :(

Egyebkent Magyarorszagon is kemenyen buntetik mar ,ha nincs hordozo vagy nagyobbaknak gyermek ules, nem?

Itt ahol mi elunk (Kanada) szinte olnek ezert.

SOT!!! Ha nem hordozoval mesz a gyerekedert a korhazba (ugye Apuka) akkor nem viheted haza a gyerekedet!Szerintem nem hulyeseg.

2011. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Kedves kanadai anyuka!

Én is egyetértek vele,lehetne ölni érte!

Ebből is látszik,hogy MO. ott tart mentalitásban,ahol...

2011. jún. 23. 18:49
 30/44 anonim ***** válasza:
7%

Én más véleményen vagyok.

Talán akik a gyermeküket pesztrálják már, azokat BKV-n vitték haza? Szerintem nem, mert egy újszülöttet nem szokás tömegbe vinni. Szerintem ez még nagyobb baromság, mint pólyában, kézben.

Persze haladjunk mi is a korral és legyen a gyerkeknek bébi hordozó, még ha kocsi nincs is!!!!?

A lányomat, igaz már 8 éves, csak pólyában adták haza.

A fiamnak, 5 éves, már olyan volt a bundazsákja, hogy be lehetett volna csatolni.

Ennek ellenére mind a két gyereket Taxival, kézben vittük haza.

Na, de mi lenne a különbség a Taxi és a rendes személygépkocsi között? Tudjátok, hogy a taxiban még a biztonsági övet se kötelező becsatolni?

2011. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!