Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés

Izabella.


Ezt a nevet szeretnénk a lányunknak adni, csak sok ismerősünk azt mondta (na, ez most kínos lesz), hogy ez "kisebbségi" név :S Szerintem meg nem. De hát ha nekünk ez tetszik???


26 hkm


2011. jún. 10. 11:56
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
15:25-ös, az Annabella is nagyon szép! Lágy a hangzása. Nekem az Izabella az Iza becenév miatt tetszik nagyon :)
2011. jún. 10. 15:47
 32/39 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem nagyon tetszik :)

ha iker lanyaim lesznek egyszer akkor Izabella es Annabella lesznak :) (a ferjem csak akkor egyezik bele ha ikrek lesznek egyebkent Kamilla lesz a lanyunk)

2011. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
:D Néha kénytelenek vagyunk a kompromisszumra :D
2011. jún. 10. 16:23
 34/39 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem tetszik,de nem azért mert "kisebbségi" lenne!

Egyszerűen a hangzása miatt.

Meg a vezeték nevünkhöz sem illene.De ha nektek jól hangzik,és tetszik,akkor ne érdekeljen az,aki le akarja húzni a szemetekben ezt a nevet.

2011. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Az én okos rokonaim azt mondták, hogy ez tehén név, mármint hogy teheneknek adják.... Azt tudni kell, hogy egytől-egyig pestiek, szóval nagyon értenek ám hozzá, hogy milyen neve van egy tehénnek! :DD

Végül fiunk lett, uh lekerült a napirendről, de ha valaha lesz kislányom akkor Izabella lesz, tehenek ide vagy oda :D

2011. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Kedves utolso:

Egyetlen egy Izabella nevu tehenrol sem hallottam meg, pedig videki vagyok!!!

"DRaga" anyosom szerint bandi tehen nev, de megis kepes volt Andrasnak elnevezni a fiat.

Ha meg akarja bantani mindig Bandikazza.....

(ez szerintem alpari paraszt dolog....)

2011. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Nahát, szerintem a Bandi sem tehén név... Bár én nem vidéki vagyok, azért van rokonom, aki vidéken él, és az ő tehenük a tipikus Riska, és Bözsike...


Ilyenkor a legjobb válasz az, hogy "akkor a tehenednek nagyon divatos neve van". :D

2011. jún. 11. 08:16
 38/39 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név,biztos illeni fog a kislányotokra.Az én lányom a Titanilla nevet kapta,és a születése előtt ugyanezt megkaptuk mint ti is.Lesz@rtuk a véleményt.Soha ráillőbb nevet nem találhattunk volna,mindenki mondja:)
2011. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 12. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!