Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés

Izabella.


Ezt a nevet szeretnénk a lányunknak adni, csak sok ismerősünk azt mondta (na, ez most kínos lesz), hogy ez "kisebbségi" név :S Szerintem meg nem. De hát ha nekünk ez tetszik???


26 hkm


2011. jún. 10. 11:56
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Anyós már lehiggadt, szóval vele sincs probléma :) Őt én már ilyennek fogadtam el évekkel ezelőtt.


Amúgy meg az a beszólása is, hogy minek kapkodtuk el... hamar túllépett rajta, azóta állandóan telefonál, hogy "jajj, itt meg itt olyan cuki tipegőt láttam", meg "jajj, olyan jó kis babacipőt láttam" :D

2011. jún. 10. 12:24
 22/39 A kérdező kommentje:

12:23-as


Én is Kíra vagyok, gondolhatod, ez 24 évvel ezelőtt mekkora megrökönyödést váltott ki :D (édesapám angol származású, ezért kaptam ezt a nem magyaros nevet)

2011. jún. 10. 12:26
 23/39 anonim ***** válasza:

12:01 vagyok. Csak így tovább anyósoddal.

tudom, hogy off, de érdemes talán elolvasnod a következő néhány sort.

Anyósom eleinte igyekezett szoros kontroll alatt tartani minket, gyakran rosszul esett. Egy különösen pikírt megjegyzésénél a dédi (tehát anyós anyósa) felnézett a szundikálásából, és azt kérdezte tőle: Emlékszel, amikor én mondtam neked ezt neked? Összenéztünk, elkezdtünk nevetni, és akkor fordult a kocka.

2011. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Ez aranyos lehetett :) Még így is, hogy csak olvastam, felkacagtam :))


Szerencsére nálunk nem volt erős kontroll anyós részéről, ő csak olyan minden lében kanál fajta, de amúgy "ártalmatlan" és jól ki lehet jönni vele, ha az ember néha figyelmen kívül hagyja a beszólásait :D

2011. jún. 10. 12:35
 25/39 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=uO_nNnfvxsE


Erről a névről mindig ez a szám jut eszembe :)

2011. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
:))))
2011. jún. 10. 12:51
 27/39 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz anyósoddal. Az én kislányomnak is még ritkának számító neve van, anyósék megkérdezték, hogy becézzük a gyereket. Mondtam nekik, hogy sehogy, erre elkezdték olyan néven szólítani, amit még csak véletlenül sem a név a becézése (mai napig nem tudom honnan találtál ki) . Én vitát nem akartam, így tűrtem, pedig a hideg rázott amikor hallottam; a párom nem szólt,mert anyukát nem szabad semmivel sem megsérteni. Kislányom 1 éves és kb. 2-3 hónapja rájöttek, hogy a gyerek nem reagál az ő általuk használt névre, így szé lassan leszoktak róla.

Szerintem az Izabella nem kisebbségi név, ha nektek tetszik adjátok azt. Mi is kaptunk hideget, meleget sok mindenkitől, hogy milyen nevet adtunk a gyereknek.

2011. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Tetszik az Izabella név, mindig is kedvencem volt, de a férjem nem akarta, hogy ez legyen a kislányunk neve.

A Bella becézést használtam volna, nagyon tetszik.


Ha lesz még kislányunk, ő Annabella lesz. Ez a férjemnek is tetszik és Bella becézés is stimmel.

2011. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Nagyon szép név, gratulálok a választáshoz :)

Könnyű és gyors szülést kívánok! E.

2011. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm E.! :)
2011. jún. 10. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!