Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés
8hetes terhes vagyok és mar eldöntöttem hogy mi legyen a neve csak meg nem tudom hogy mi lesz és szeretnek véleményt kapni hogy szerintetek jók? bar biztos hogy így fogjak hívni de csak szeretnem tudni mi a vélemény másoknak...ha kis fiú akkor Benjamin ha kis lány akkor emily
2010. aug. 25. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Beni jó, Emily, főleg így y-nal szerintem gáz.
2010. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nekem a Benjamin tetszik, az Emily viszont nem igazán(ez anyakönyvezhető név amúgy?).

Amúgy az E-kezdőbetűs lánynevek nagyon szépek: Enikő, Emma...

Nekünk ha kislányunk lenne, Zsófiának neveznénk.

2010. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Miert "gaz" y-nal? A kedves Kerdezo eredetien irja a nevet.
2010. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hát igen ezen az egyel gondolkodunk mi is hogy legyen y vagy inkább i
2010. aug. 25. 15:10
 5/24 anonim ***** válasza:
És a Benjamint így vagy Bendzsaminnek kell kimondani?
2010. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

A Benjámin tök jó! Emilyt viszont így nem lehet anyakönyveztetni, csak i-vel: Emili. Így viszont ne haragudj, de nagyon gáz.

[link]

2010. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik.
2010. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Emili, mint becenév nekem tetszik (helyedben én az Emíliát választanám és így becézném).

A Benjámin jó.

2010. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mindkét név nagyon tetszik, de az Emilit nem lehet y-nal anyakönyvezni. De nekem így is tetszik!

2010. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
hat Bendzsaminnek nek kel kiejteni de Benjaminnak írjak hat én úgy gondoltam hogy legyen egy újan név legyen ami europaba ismert mivel én 15evet külföldön voltam és nem tudtak kiejteni a nevemet ami egyenként piroska és hat lényegibe sosem tudni hogy hol kőt ki a gyereken 30ev múlva nem szeretem volna ha neki is mindenfele neveket adnak mert az eredetit nem tudjak kiejteni...egyenként egy top listán néztem ki ezeket a neveket...
2010. aug. 25. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!