Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés
8hetes terhes vagyok és mar eldöntöttem hogy mi legyen a neve csak meg nem tudom hogy mi lesz és szeretnek véleményt kapni hogy szerintetek jók? bar biztos hogy így fogjak hívni de csak szeretnem tudni mi a vélemény másoknak...ha kis fiú akkor Benjamin ha kis lány akkor emily
2010. aug. 25. 15:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A Benjámin nekem - is - tetszik, viszont az Emily, "Y"-nal egyátalán nem! Ne haragudj!

"I"-vel még jobb, de jobban tetszenek: Emma, Emília, Emiliána.



Jó Babavárást kívánok Nektek! és jó egészséget!

2010. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nekem a Benjámin nem tetszik. Azon nevek egyike, amit semmiféleképpen nem adnák a gyermekemnek. Baráti házaspár kisfiát hívják így, és a hideg futkos a hátamon, amikor mondják neki hogy "Bendzsike".

Az Emily tetszik, de inkább csak mint becenév.

Bocs!

2010. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Na, jol nez ki M.o, y-nal nem lehet bejegyeztetni, de mindenfele kiforditott hulye kimondassal es irassal lehet. Ha nem magyar nev, akkor eredetin kellene kiejteni es irni.
2010. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A Benjámin tetszik. Az Emily név nekem Emília formában nagyon tetszik.
2010. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egyik név sem tetszik, bocsi. :S
2010. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Benjamin nagyon tetszik viszont ez Emili nagyon gáz(puding jut róla eszembe) mindegy hogy y vagy i.Az Emília sokkal szebb!
2010. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Jól értem hogy ti magyarok vagytok és Magyarországon szeretnéd Bendzsaminnak szólítani a gyerekedet? Mert az sztem is gáz...:( Az Emili is elég furán néz ki így i-vel írva (y-al meg tuti nem lehet anyakönyvezni).

A Benjámin így ahogy írom , így ejtve viszont szép:)

2010. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az Emily így nem lehet, csak i-vel, mint Emili. Mondjuk nekem ez az egyetlen név, ami tetszik fonetikusan leírva, én gondolkodtam rajta, hogy ha lányom lenne, akkor ezt adtam volna. A többi név nagyon taszít, amikor máshogy van leírva, mint eredetileg, de ez tetszik így is.
2010. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Amúgy a Benjamint nem "bendzsamin"-nak kell ejteni hivatalosan, mert a szabájok szerint úgy írjuk a neveket, ahogy mondjuk. Ettől még persze ti úgy ejtitek, ahogy akarjátok :)
2010. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A Benjamin nekem tetszik:) Nem muszáj Bendzsikének becézni, lehet Beninek, Benikének is, nagyon aranyos:)

Az Emily viszont nem tetszik.

2010. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!