Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés
8hetes terhes vagyok és mar eldöntöttem hogy mi legyen a neve csak meg nem tudom hogy mi lesz és szeretnek véleményt kapni hogy szerintetek jók? bar biztos hogy így fogjak hívni de csak szeretnem tudni mi a vélemény másoknak...ha kis fiú akkor Benjamin ha kis lány akkor emily
2010. aug. 25. 15:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem itthon általában Benjaminnak írják és mondják is, én még nem hallottam olyat, hogy Bendzsamin...
2010. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A fiam Benjámin, Beninek, vagy Bebének becézik, senki nem ejtette soha Bendzsaminnak a nevét, és Bendzsinek sem hívja senki ( ha igen akkor kijavítjuk, hogy ő Beni).

Az Emily szép név, de nem Magyarországon.

Az Emília szép, és lehet Eminek, Emilinek, akár Liának is becézni.


Amúgy az én lányom Zsófia Lilla, a másik fiam pedig Richárd.

Mi is éltünk külföldön, és nekünk is fontos szempont volt, hogy "nemzetközi" név legyen (bár a Zsófiát máshogy írjuk itthon, sok nyelven van megfelelője, Sophia, Sophie, stb.)

2010. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Beni jó, Emily gáz.
2010. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik, bocs.
2010. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!