Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés

Izabella.


Ezt a nevet szeretnénk a lányunknak adni, csak sok ismerősünk azt mondta (na, ez most kínos lesz), hogy ez "kisebbségi" név :S Szerintem meg nem. De hát ha nekünk ez tetszik???


26 hkm


2011. jún. 10. 11:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire "kisebbségi" név,de 2 ismerősöm is Izabella,ők nem romák.Szerintem jó kis név,jól becézhető. Ha nektek tetszik,teljes az egyetértés a férjeddel,akkor adjátok neki.Ha megszületik el sem tudják képzelni más névvel a picit (mi is kaptunk a név miatt,hogy túl komoly... ,de mi direkt nem akartunk becézhető nevet).
2011. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Szép név, és egyáltalán nem kisebbségi.

Amúgy is érdekes az ilyen megjegyzés. Ha bizonyos számú "kisebbség" ad egy bizonyos nevet, akkor azt törölni kellene talán a "többség" naptárából?

2011. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

A férjemmel úgymond ragaszkodunk ehez a névhez, és már így is emlegetjük a picit, csak ért már minket kritika. De innentől már nem érdekel a dolog :))


Amúgy Izának fogjuk szólítani :)

2011. jún. 10. 12:02
 4/39 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, páromnnak nem, ezért ejtettük. De szerintem akkor is szép. Én sem hallottam még ilyen nevű kisebbségiről.
2011. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

12:01!


Nekem sem szimpatikus ez a fajta hozzáállás, mert ha nekem tetszik egy név, akkor az nem azért fog tetszeni, mert mondjuk egy hírességet is úgy hívnak, és nem azért fog "nemtetszeni", mert egy számomra unszimpatikus embernek is ez a neve.


De látod, vannak,akik nem így gondolkodnak...

2011. jún. 10. 12:04
 6/39 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kisebbségi név - nekem elhiheted, elég sokat talákozom velük a munkám révén, nem is igazán emlékszem ilyen nevűre...egyébként nagyon szép név, régebben nálam is esélyes volt, de végül is Annánk lesz :)
2011. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni azokkal, akik ilyeneket mondanak! Akkor már egy nevet se adjunk, mert minden "kisebbséginek" olyan van.


Én ugyanebben a cipőben jártam, mert nagyon szerettem volna a bébimnek a Kloé nevet adni. Lehurrogtak, hogy ne, mert mindenkinek a kloáka fog róla eszébe jutni. Utáltam, hogy nem adhatom ezt neki, de én eltántorítható vagyok!


Te add neki azt a nevet, amit szeretnél kötöttségek és gondolkodás nélkül!


Sok Boldogságot!

2011. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Az Anna is szép!


Mi eleinte az Izabella és a Katalin között filóztunk, de aztán maradt az Iza! :) Férjem döntött, mert én képtelen voltam :D

2011. jún. 10. 12:07
 9/39 anonim ***** válasza:

12:01 vagyok.

Igazad van. Valahogy mégis teremnek mostanában a Benettek, és nem hallasz fehér bőrű Rómeóról, vagy Renátóról. De hát mindenki ízlése szerint.

2011. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 12:06-os! Most már akkor határozottabb leszek a "kötekedő" ismerőseinkkel szemben.
2011. jún. 10. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!