Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Van időtők sütit...

Anyukák! Van időtők sütit sütni a gyerkőc-gyerkőcők mellett? Milyen gyakran tesztek süteményt az asztalra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Időm lenne, akár hetente többször is, csak nincs rá igény. Kicsi a család, így felesleges. Pedig nagyon szeretek sütni.
2011. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyon nagyon szeretek sütni, de pici a konyhánk(albérlet),nem túl jó a sütő, és a 7 hónapos fiam napi 3xfél órát alszik kb, plusz 1 órát a cicimen az ölemben, így képtelenség ezt kivitelezni...:(

pedig úgy szeretek sütni!Mikor átjövök anyumékhoz akkor szoktam.

2011. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van. elkezdem, amikor alszik, ha pedig felkel közben, valamivel elfoglalom. de ha nem csinálok veszélyes dolgot simán ellehet a lábam alatt is, pakolja az alsó szekrényből a tálakat meg a lábasokat. (1,5 éves, de ez van 10 hónapos kora óta). de az is előfordul, hogy este (későn fekvő vagyok, ne tudok éjfél-1 óra előtt aludni) ha lefektetem, 9 körül kivonulok a konyhába és megcsinálom a sütit. kiviszem a laptopom és filmet nézek közben, apu addig bent tévézik, internetezik, olvas, zenél, neki is van legalább egy kis szabadideje:) nekem meg a sütés olyan, mint a nyugtató:)
2011. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 és 1.5 évesek most a gyerekeim, kb hétközben 1x és hétvégén még 1x sütünk ketten a nagylánynal, többnyire gyorsabb-egyszerűbb sütiket. Ha valami alkalom van, akkor meg csodagyönyörű tortákat gyártunk. :-)


A nagyobbik korababa volt, kb fléves korára lett normálisabb-nyugisabb napirendünk, akkorra zökkent helyre az életünk és már nem csak KIZÁRÓLAG a babáról szólt. Úgyhogy azóta tudok megint sütni :-)

Persze két kicsivel némi elterelő manővert kíván a dolog, a nagy mindig segít, de a kicsit le kell kapcsolni valami zenés kütyüvel, vagy ha alszik akkor a legjobb, különben jönne ő is és őrjöngés van amiért nem csinálhatja UGYANAZT mint a nagy. Márpedig a lányom nagyon ügyes kukta, persze irányítani kell de tulajdonképpen olyan mintha egy kezdőkonyhás felnőtt dolgozna a kezem alá. Igazi segítség mostmár.

2011. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én amíg itthon voltam hetente többször is sütöttem.

1,5 hete dolgozom újra,így most csak hétvégén van időm,ha éppen akkor vagyok szabadnapos.

A palacsinta,gofri,piskóta,kevert sütik és a sós,sajtos dolgok kelendőek nálunk,és most a kókuszgolyó a favorit,de azt nem kell sütni:)!

2011. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajna annyi időm nincs, mint amennyit én szeretnék...

Pedig imádok sütkérezni, párom hihetetlen sütemény faló (nem látszik meg rajta).

De! A lakás kicsi, így ha alszik a gyerek, akkor nem nagyon lehet zörögni. Ha meg ébren van, és én kint vagyok a konyhába, akkor jön utánam, és csimpaszkodik felfele a lábamon. Sajna elég ritka, hogy nyugodtan üljön a szekrények előtt, és tálakat pakolásszon. Sokszor kapaszkodik a sütőbe is (esett is már el mert a sütőajtót rángatta), és hát a forró sütőajtót nem szerencsés tapogatnia.

Összességébe úgy érzem már soha nem fogok tudni annyi időt a konyhában tölteni, amennyit én szeretnék... Marad a cukrászdai süti!

2011. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hobbim a sutes.

Hetente egyszer vagy ketszer sutok. Tobbszor azert nem mert csak harman vagyunk, ferjem, 2 eves fiunk es en (fogyokurazok raadasul).

2011. máj. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!