Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, a gyerkőcök születése...

Anyukák, a gyerkőcök születése után mikor sikerült újra csinosan öltözködnötök, vagy maradtak a "mamis" ruhák?

Figyelt kérdés
Tudjátok,farmer fölső,és lapos,"szaladgálós" cipő.Ezt nevezem "mami" ruhának.:)
2010. aug. 12. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hónapos lesz a kislányom.Elég sokat híztam terhesség alatt és kb 8-10 kg maradt rajtam.Nagyon zavart de kb másfél hónapja terveztem e h elég a zabálásból és a mami ruhákból pláne amikor el kellett mennem vásárolni mert a régi cuccaimból semmi nem jött rám és az üzletben nézzegettem a méreteket és rádöbbentem h már nem jó rám az M-es méret hanem kell az L-es és a próbafülkében megnéztem magam teljes alakzatban(itthon csak kis tükör van-nem is tudom miért:))kikészültem....és azóta fogyozóm.és már kezdenek rám jönni a régi csinos ruccik...
2010. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeptembertől megyek vissza dolgozni,a szekrényeben ott sorakoznak a csinos ruhák,zakók nadrágok,na meg hozzá a magasabb sarkú cipők.A cipőkkel van bajom,vissza lehet szokni a magasabb sarkú cipőkhöz,mert most nagyon fáj a lábam bennük.:)
2010. aug. 12. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éve szültem elözször.A magassarkúhoz azóta sem tudok visszaszokni.Fáj benne a lábam.Így maradnak a lapos cipök....
2010. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én visszaszoknék a magas sarkú cipőimhez, de sajna egy számot nőtt a lábam terhesség alatt, így mindet ki kellett dobnom:(((

Én is M-es voltam szülés előtt, sőt, 4 éve még XS-es is, most meg L-es. Nekem is tele a szekrényem csinos kosztümökkel, ruhákkal, abban dolgoztam. Sajnos egy sem jön rám, de nincs szívem kidobni őket.

6 és fél hós a babám, szoptatom, ha elkezdek egy kicsit is fogyózni, rögtön észreveszem, hogy csökken a tej.

Tehát a fogyókúra marad a szoptatás utánra. De mivel mostanában sajnos éjszaka is 2-3-szor eszik a babám, egy kicsit elkezdett lefelé menni a súlyom, nagyon lassan. Bár ilyen áron meg annyira nem jó, mert hulla fáradt vagyok...Ördögi körök:))

2010. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem, a fiam keresztelőjén (4 hónaposan) volt rajtam először magas sarkú, még a lépcsőn is féltem elindulni benne:)

Mi minden vasárnap azóta is templomba járunk, ilyenkor szépen, elegánsan felöltözök, nagyon sok szép ruhám van, amiket máshova most nem vehetnék fel, nem olyan jellegűek, hogy babakocsis sétáltatáshoz elindulhassak bennük:) Régen ezekben a ruhákban dolgozni jártam (földig érő varrott nyáriruha, vasalt szoknya, fekete nadrágok, felsők). Piacra nem valóak. Egyébként míg nem bírtam magassarkút húzni a lábamra, addig 2 cipőt hordtam, az egyik egy telibb talpú belebújós barna félcipő, a másik egy ilyen férfias hegyes orrú fekete cipő, nagyon okénak éreztem magam mindkettőben. Lapos sarkú nyári cipőm nincs is, a papucsom, szandáljaim mind magas sarkúak, babakocsicipeléshez, sétához fűzős cipőt veszek.

2010. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhességem előtt is "mami-ruhában" jártam: farmer, póló, bakancs vagy sportcipő (+ bőrdzseki). A munkám nem kívánta meg a magassarkút és a kiskosztümöt, én sem, és a férjem sem. Elég magas vagyok, plusz pár centivel már fölé magasodnék.

Szóval én könnyű helyzetben vagyok :DDDD

2010. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor ne reménykedjek,hogy tudok újra menni a magasabb sarkúakban?!:(
2010. aug. 12. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Én terhesség előtt is azt csináltam, hogy csini de laposabb sarkú (pl. ara vagy rieker) cipőben bumliztam végig a városon (BKV ugye...), az irodában pedig magas sarkúban voltam. Igaz, ülőmunkám volt, nem kellett szaladgálni vagy sokat állni. Viszont a Caprice cipők szerintem elképesztően kényelmesek és nagyon csinosak is, ezekre szülés után találtam rá, esetleg próbáld ki.
2010. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!