Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 hós a babám, a férjem épp a...

9 hós a babám, a férjem épp a napokban hagy itt minket. Hogy tudnám könnyebben átvészelni?

Figyelt kérdés
Közbejött egy másik nő, nem érez irántam szerelmet. Elég szarul érzem magam, mintha a földbe tapostak volna, de nem hagyhatom el magam, mert itt van a gyönyörűségem. Hogyan lehetne könnyebbé tenni?
2009. márc. 12. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!:-(

Bizony, gondolj arra amikor érzed, hogy szomorkodsz, hogy ott van melletted a gyönyörű kisbabád!

Amikor van rá lehetőséged próbálj kikapcsolódni, hogy eltereld a figyelmed. Ha meg tudod szervezni, hogy pár órára valaki vigyázzon a babádra, akkor menj el barátnőddel moziba, vagy ahol jól éreznéd magad.

A babáddal is mehetnél baba-mama klubba, ott több mamával lehetnél, szintén jól ki tudnál kapcsolódni.

Szerintem most az a legfontosabb, hogy erős legyél!

Meglátod, ahogyan telik majd az idő, lelkileg egyre könnyebb lesz!

Kitartást és minden jót kívánok neked!

2009. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha nem lenne a családom, már rég nem bírnám. Van még valaki hasonló helyzetben?
2009. márc. 12. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz.Nagyon sajnálom.Tényleg csak a babáddal foglalkozz,a férjedet meg felejtsd el.Idővel biztos bánni fogja amit tett.Csak a babával foglalkozz.
2009. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is sajnálom, ami veletek történt.

Mivel már elég nagy a babád, ráadásul itt a tavasz, mozduljatok ki minél többet, menjetek sétálni, parkba, kirándulni, társaságba. Az a lényeg, hogy minél többet legyetek (jó) társaságban. Neked ez lesz a gyógymód, a babádnak meg szintén jót tesz a fejlődésének.

Meglátod, a napsütésben minden más lesz.

Egyébként az én privát véleményem az, inkább váljatok el, mint hogy becsapva kellene élned, vagy egy rossz házasságban. A gyermekről nem is beszélve, neki sem lenne az jó.

Fel a fejjel, minden rendben lesz!

2009. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is örülök annak, h. jön a tavasz. Nyilván nem mi vagyunk sajnos sem az első, sem az utolsó ilyen helyzetű.
2009. márc. 12. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a születése óta egyedül vagyok a kisfiammal. Most 16 hónapos. De szerintem a te helyzeted azért nehezebb, mert én már eleve ehhez szoktam hozzá, neked viszont "menet közben" kell megszoknod, hogy már nincs ott az apuka. Én már 6 hónapos terhesen tudtam, hogy nem leszünk együtt. Nem könnyű, de a család sokat számít. Én mondjuk most először érzetem elviselhetetlenül nehéznek a dolgot, mert a picurral egyszerre lettünk betegek, és igen nagy segítség, hogy hazajöhettünk anyukámhoz, és legalább este, munka után segít nekem, hogy akkor már ne kelljen ugrálnom a kicsihez.

2009. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonlo helyzetbe vagyok.A mi utunk multheten valt el..Sajnos a fele tejem is elapadt emmiatt de azota tul vagyok rajta es boldog hogy van a babam.Nincs munkahelyem,lakasom de felretett penzem es csaladi segitsegem van.Tudom hogy barmire kepes vagyok a gyerekemert,meg tudom neki adni az anyagiakat,szeretet,torodest mint mast jo szulo.3 es fel honapos a babam es most csak ra gondolok,hogy nagyon boldog gyerekkora legyen..Nagyon szerencses vagyok hogy gyorsan tul tettem magam ezen.Tehat legyen neked is erod hamar tultenni magad hisz ott van a legfontosabb,a baba, tedd boldogga ot.
2009. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
azt megbeszéltétek, hogy miért hagy el? miért keresett egy másik nőt helyetted? mi volt az oka, hogy kiszeretett belőled?
2009. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sia! 14 hetes terhes vagyok és mi épp most váltunk el! Így biztos könnyebb, mert van időm megszokni a helyzetet! Nem lesz könnyű neked, de kitartás! Csak a babáda gondolj, és magátol megoldódik minden szépen! Sok sikert! :-)
2009. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sz*** le, ne foglalkozz vele, pereld agyon gyerektartásiért, keresd az igazi szerelmet. Jelige: Egyszer élünk, b*** meg!
2010. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!