Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az aggodalmam?

Normális az aggodalmam?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok.Anyukám nagyon korán szült (19 évesen) Kiskoromban végig velünk foglalkozott,és tényleg nagyon jó anyuka.Van azonban jelenleg egy barátja,akit én nagyon nem szeretek( a pasinak van gyereke,házas)és elég sokat járnak el szórakozni,anyu emiatt elhanyagol engem és 15 éves öcsémet,éjszakánként sokáig kimarad,reggel jár haza stb.És én mindig nagyon aggódom miatta.Édesapám meghalt és azóta sokkal jobban aggódom anyukám miatt is.Anyukámat nagyon szeretem,de elég sokat veszekszünk emiatt.Tud valaki erre valamilyen megoldást?
2011. máj. 6. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezen ne aggódj, elég nagyok vagytok már, hogy ne okozzon az gondot, hogy mondjuk éjfélkor ér haza. Az én szüleim is elváltak, anyukám is eljárt ismerkedni, de engem ez soha nem zavart. Akkor én 16 éves voltam, a húgom 6. Mégsem estem kétségbe, örültem, hogy boldog, elfoglalja magát. Szerintem te is örülj neki, hogy nem otthon ül besavanyodva, mert szerintem azt rosszabb lenne látni. Inkább "vond be magad" is ebbe, segíts neki ruhát választani, hogy mibe menjen, vagy ajánld fel magadtól, hogy vigyázol az öcsédre. Jól fog neki esni, és a kapcsolatotok is jó lesz.
2011. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy féltékeny vagy? Nem várhatod el anyudtól, hogy egyedül élje le az életét. 2 felnőtt gyereke van, hamarosan elköltöztök, ő pedig még fiatal. Had keressen társat magának. (Mondjuk nem nős pasikkal kéne, de ez meg rá tartozik, nem másra. Ha az ő lelkiismerete megengedi...)
2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!