Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltiltsam a nagypapától, vagy...

Eltiltsam a nagypapától, vagy jogtalan az aggodalmam?

Figyelt kérdés
2 hete szültem, 37 hétre.minden rendben ment, sima szülés volt, de aggódom, mert édesapám nemzetközi kamionsofőr, 3 hetente jár haza, jövőhét végén fog érkezni, és biztos meg akar minket látogatni.aggodalmam fő oka a világban terjedő sertésinfluenza.mit tegyek?olyan pici még a kislányom, de a papát sem akarom vérrig sérteni...
2009. szept. 2. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

gondolom papa lefürödve ápolta,illatosan megy hozzátok-annyi esze biztos van,hogy ha kicsit is beteg,nem látogat meg benneteket.

úgyse fogja agyondögönyözni a babát-ahhoz kicsi.max megsimogatja és ad a feje búbjára egy puszit.

Mellesleg ha szopik,akkor jobban védett.

Én megengedném a papinak,hogy lássa.

2009. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom, hogy ne aggódj ezen! Ha kicsit is rosszul érzi magát az apud, biztos, hogy nem fog a gyerkőc közelébe menni. ő ezt még nálad is jobban tudja, hogy mekkora veszélynek lehet kitéve éppen a világ különböző pontjain. Ha amúgy egészséges, életerős férfi, akkor ne aggódj ezen, nem fog semmit elkapni:-) Nyugodtan mutasd meg neki az unokáját:-)
2009. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

2 hétig voltunk Görögországban 5,5 hónapossal és 9 évessel és még élünk.

A újinfluenzán kívül mér ezer más betegség létezik, amit elkaphat, túl van reagálva ez az egész.

2009. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem, ha adsz neki szájkendőt biztos nem fog megsértődni, ő is megfogja érteni. Egyébként ha szopizik még, akkor nem kapja el a betegséget, úgy tudom, de óvatosságból, szájkendőt ajánlom.
2009. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az sertésinfluenza is hasonlóan a többihez, cseepfertőzés útján terjed. Ha apud nem beteg és mielőtt a picihez nyúl, kezet mos, nem tüsszent, köhög rá, semmi baja nem lehet a babának. Engedd nyugodtan, hogy meglátogassa a várva várt unokát!
2009. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ujinfluenzanal (mint altalaban az influenzaknal) 2-7 nap alatt megjelennek a betegseg tunetei a fertozodes utan. Amugy a ujinfluenzanal altalaban olyan gyengeseg, laz, izomfajdalom jelentkezik, hogy olyankor senki sem megy latogatoba (foleg nem babahoz), hanem otthon fekszik az agyban. HA apukad jol van, nincsenek tunetek, nyugodtan engedd a kicsihez, hidd el, semmi baja nem lesz a babadnak.
2009. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igazából már nálunk is regisztráltak ilyen vírussal fertőzött embereket,tehát nem is kell annyira "messzire menni"...ha érted mire célzok ezzel.Nyugodtan engedd meg apukádnak a látogatást és a szájmaszk tényleg nagyon jó ötlet,semmi különös nincs abban,ha pluszban így véded a kislányodat!

Az az állítás nem állja meg a helyét,hogy nem kaphat el betegséget,hiszen nagyon pici még és pár hetesen nem elég fejlett az immunrendszere,tehát nem árt az óvatosság.(általánosságban)

2009. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!