Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menjek el orvoshoz vagy...

Menjek el orvoshoz vagy alaptalan az aggodalmam? A tobbi lent!

Figyelt kérdés
Kislanyom egy eves harom honapos, ejszaka 3-4-szer is megebred.Teaval alszik vissza.Majdnem minden ejszaka kb. 1 liter teat megiszik, nappal is kb. egy litert.Nem sok ez neki egy kicsit?
2011. márc. 9. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáléd másképp visszaaltatni, vagy simogatással, vagy adj cumit a szájába. És vizet adj neki, neki teát. A túl sok tea nem tesz jót a gyomrának, mert hosszú távon megöli a bélbolyhokat, amik az emésztést segítik.
2011. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sok. Rengeteg. Mi is ennyi idősen 2 litert ittunk, és mondták, hogy ezt sürgősen hagyjam abba. Az estét old meg máshogy.
2011. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 3-4x ébredt de ebből 2x meg kellett etetnem tápszerrel és csak úgy aludt vissza. 3 napja kipróbáltam, magam mellé fektettem és végigaludta az éjszakát....

Hát szomjas nem volt, az biztos :)


rengeteg az a 2 liter folyadék, egyetértek az előzővel. Nagyon meleg van nálatok? Vagy hogyhogy ennyit kér?

2011. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A biztonság kedvéért érdemes lenne cukorszintet nézetned a lányodnál. Kevés rá az esély, hogy e miatt inna sokat, de nem lehetetlen.

Ha csak rossz szokás, akkor is érdemes átállni a tiszta vízre a tea helyett, főleg éjjel, fogmosás után.

2011. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hajaj, ha tudnád mennyi gyerek nő igy fel! :-) Nincs semmi baja. Valószinűleg ugye nincs cumija? Ezt helyettesiti a teás üveg, körülöttem rengeteg ismerősnek ez volt a gondja, ezért jó a cumi. Persze olyan is van hogy van cumi és mégis sokat teázik.
2011. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Látatlanban, ismeretlenül egy gyerekről azt állítani, hogy nincs semmi baja, felelőtlenség!!!
2011. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha láttál volna olyan gyerekeket teljesen egészségesen felnőni akkor liter számra éjjel nappal teáztak, akkor te is kimernéd jelenteni. Ha meg nem nyugtassa őt ez meg akkor úgyis elmegy a babával dokihoz és majd ő megmondja mi a teendő.
2011. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hala Istennek nincs semmi baj a gyerkoccel, normalis ertekeket mutatott a verkep...
2011. márc. 15. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugye mondtam hogy nem lesz semmi gond! :-) Minden jót nektek!
2011. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!