Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes az aggodalmam...

Természetes az aggodalmam vagy felesleges?

Figyelt kérdés
sziasztok.6,5 hetes terhes vagyok..a net 7-nek számolja.volt egy vetélésem egy éve és most hogy ujra babás vagyok nagyon félek..bár az még az 5, héten elment magátol..2-szer voltam uh-n az utolson hétfön már látszott a kb 3 mm-es petezsák és benne egy pötty..gondolom a szikholyag,mert a doki semmit nem mondott.azt mondta rendben és hogy hétfön ami most jön menjek át a Máv-ba uh-ra...és utána vissza hozzá..azt mondták nála ez rutin..de ugy félek.tünetem megvan.hányok reggelente,a mellem fáj,és ugy fel vagyok puffadva mintha 4hos terhes lennék..fölösleges az aggodalmam..hétfön mit fogok látni?mekkora lesz kb?
2008. ápr. 26. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A 6 hét környékén már látható a szívverés. Minden bizonnyal egy csodálatos élményben lesz részed, és először hallhatod a picid szívét. Gratulálok és Sok sikert!

2008. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
6hetesen már nállam is látszott a szívverés.Nyugodj meg ne idegeskedjél az nem jó senkinek.Nagyon boldog babavárást!29.hetes kismama
2008. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nálam csak 8 hetesen látszott a szívhang, úgyhogy ha véletlenül nem látnátok még, akkor se aggódj! Vetélés előfordul, de másodszor ritkán. Az aggodalmad fölösleges,minden rendben lesz, ne félj:)
2008. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, mert az agy nagy úr, a tested azt fogja tenni, ami az agyadban jár.

Gondolj arra, hogy ez egy egészséges, szép baba lesz 40 hét mulva, és nem lesz semmi baj. Vigyázol magadra, és minden jól alakul!!

Én 5 hét 3 naposan voltam, 2 mm volt a "baba" és még csak pulzált. A szive 7-8 hetesen kezd látszani.

Gondolom ilyenkor amúgy is jobban figyelnek rád, ne félj, nem lesz baj, és tényleg gondolkodj pozitívan.

Ha valami félelmetes jut eszedbe, direkt gondolj valami jóra! Nagyon sokat számít , hidd el!!!

2008. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!