Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg nyugtatnátok? Természetes...

Meg nyugtatnátok? Természetes az aggodalmam?

Figyelt kérdés
Hétfőn töltöm a 11.hetet-.Utoljára 6,5 hetesen voltam uh -n akkor már volt szivhang 5mm volt a babó.De olyan sok idő telt el és én nem tudom hogy minden rendben van e.Minden nap hánytam reggelente de most 2 napja már nem..Egyedül a cicim érzékeny nyomásra.
2011. febr. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne bármi baj? :)

A terhesség első trimesztere még közel sem annyira látványos, hiszen még nem nagy a hasad, nem érzel rúgást, szerintem ez okozza az aggodalmad:)

2011. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11. hét körül elmúlnak a rosszullétek de van akinél elöbb én most 23. héten vagyok és nem voltam rosszul csak egyszer onnan tudtam hogy várandós vagyok akkor is csak egy kis hányás illetve egy kis szédülés volt de semmi több ne izgulj de ha nem tudsz megnyugodni menj most orvoshoz mert így többet ártasz a babának mint használsz.kellemes várandósságot
2011. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:) én kedden töltöm a 12. hetet. 5 hetesen voltam uh-n akkor még csak egy petezsák látszódott. Azóta nem voltam uh-n,de már nem aggódok,mert szépen nőni kezdtek a cickóim,meg érzékeny a nadrág cipzárja körül a hasam...


Ne aggódj, semmi baj nincs! Annyi történt,hogy kicsit hagy pihenni a szervezeted :) a 12. hétre általában eltünnek a reggeli rosszul létek, és az egyéb kellemetlen tünetek. -ez teljesen normális:) Ha hirtelen, a 12. hét előtt szabadulsz meg a kellemetlen tünetektől,de megmarad pl a cickók érzékenysége,akkor nem kell aggódni!

Ha minden egyszerre múlik,akkor van ok az aggodalomra, de Nálad nem áll fent semmilyen veszély!

Nyugodj meg,és élvezd a terhességet!!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a 11. héten múlt el minden rosszullétem. Az előző terhességnél pedig a 14. hétig hánytam egyfolytában. Most 17 hetes vagyok és minden oké! Ne aggódj, normális, hogy elmúlnak lassan a rosszullétek:)

2011. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jajj annyira jo hogy ezt irtátok.Most kezdek megnyugodni.:D

Mindenkinek szép babavárást:D

És köszönöm a segitséget

2011. febr. 25. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!